Ana Sayfa / Altcoinler / 13 Yaşındaki Genç Milyonlarca Dolarlık Altcoin Projesini Yürütüyor
Bybit
13 Yaşında Milyonlarca Dolarlık Altcoin Projesini Yürütüyor
13 Yaşında Milyonlarca Dolarlık Altcoin Projesini Yürütüyor

13 Yaşındaki Genç Milyonlarca Dolarlık Altcoin Projesini Yürütüyor

Altcoin projelerinin arkasındaki isimler son günlerde insanları oldukça şaşırtmaya başlamış durumda. Şimdi de adının Gajesh Naik olduğu bilinen 13 yaşındaki bir genç kripto para topluluğunu şaşkına uğratmayı başarmış görünüyor. Polygon blockchain sistemi üzerine inşa edilen PolyGaj’in baş mimarı olan Naik yaklaşık 1 milyon dolarlık bir altcoin projesinin mimarı konumunda.

Hindistan’lı Gajesh Naik’in başında olduğu PolyGaj projesi temel olarak yatırım sistemleri için bir merkez vazifesi görüyor. Bununla birlikte kullanıcıların tatminkar getiriler elde etmesi için bir sistem denilebilir. Sistemin arkasındaki kodların bir çoğu ise 13 yaşındaki genç Naik tarafından sağlanmakta. Şimdiden C, C++, Java, JavaScript ve Solidity programlama dillerini bilen Naik kendini bu diller üzerinde daha da geliştirmek istediğini belirtiyor.

PolyGaj sisteminin başına geçmeden önce Polygon Başkan Yardımcısı Arjun Kalsy’e Linked’in üzerinden mesaj atan Naik’in hikayesi de buradan itibaren başlıyor. İlk başta 13 yaşındaki bir genç ile görüştüğüne ikna olmakta zorlanan Kalsy yaptıkları Zoom görüşmesi ile ancak ikna olabildiğini açıkladı.

Son 24 Saatte Yatırımcısını Zengin Eden O 3 Altcoin!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 15 Milyon Dolar Çaldırdı

pNetwork DeFi Platformu Hack Saldırısında 12 Milyon Dolar Çaldırdı

Bir DeFi platformu olan pNetwork hack saldırısına uğramış durumda. Bu saldırıda 15 milyon dolar çaldıran …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.