Ana Sayfa / Altcoinler / 14 Ekim İtibariyle Günün En Çok Kazandıran 2 Altcoin Birimi
Bybit
14 Ekim İtibariyle Günün En Çok Kazandıran 3 Altcoin Birimi
14 Ekim İtibariyle Günün En Çok Kazandıran 3 Altcoin Birimi

14 Ekim İtibariyle Günün En Çok Kazandıran 2 Altcoin Birimi

Hareketli günler geçirdiğimiz kripto para piyasalarında 14 Ekim günü itibariyle yatırımcıları sevindiren artışlar yaşandı. Özellikle de Axie Infinity (AXS) ve Near Protocol (NEAR) ikilisi yatırımcısının yüzünü güldürmüş durumda. Gelin bu kripto paralardaki hareketleri birlikte ele alalım..

Axie Infinity (AXS)

Haber yayın saatleri itibariyle 140 dolardan işlem gören AXS yatırımcısına dünden bu yana %17 civarında bir artış sundu. Birçok ünlü ismin övgüyle bahsettiği GameFi projesi bu çıkışıyla performansını bir kez daha gözler önüne sermiş durumda. Bitcoin’de yaşanan çıkışlarla daha da hareketlenen AXS için yeni bir rekor denemesi bekleniyor. En son rekorunu bundan 10 gün önce 155.08 dolar ile kırdığını da belirtelim.

Near Protocol (NEAR)

Son 24 saat içerisinde %11 değer kazanan Near Protocol 14 Ekim gününün en çok kazandıran 2. altcoini oldu. Yatırımcısına bu kısa süre zarfında iyi bir kazanç sunan NEAR şu anda 7.90 dolardan yatırımcısıyla buluşmakta. Gün içerisinde 8 doların hemen altından işlem gören popüler altcoin projesi de olası bir altcoin sezonunda en önde koşanlardan olacaktır. Son zamanlarda yaşadığı artışla dikkatleri üzerine çektiğini de söyleyebiliriz.

Coinbase’in NFT Projesi Büyük Bir İlgi Odağı Haline Geldi

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

En büyük 6. kripto para birimi konumunda olan Cardano (ADA) bugün sert bir şekilde yükseldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.