Binance %20 İndirim

15 Ocak Gününde Binance Borsasında Trend Olan Kripto Paralar

Kripto para piyasalarında son birkaç gündür hareketli anlar yaşanırken bu durum Binance borsasına da yansımış gibi görünüyor. Kullanıcılar son günlerde borsa üzerinde büyük hareketlere imza atarken 15 Ocak gününün Binance trendleri de açıklandı. CryptoDiffer tarafından açıklanan verilere göre bugün Binance üzerinde en çok aranan kripto para Binance Coin (BNB) oldu. İşte listedeki diğer isimler.

Kaynak: CryptoDiffer

CryptoDiffer tarafından açıklanan verilere göre 1. sıra BNB yer alırken onu Fantom (FTM) ve Polkadot (DOT) takip ediyor. Son günlerde oldukça iyi bir performans gösteren FTM ve DOT ikilisi bu performansı borsa istatistiklerine de yansıtmayı başarmış gibi görünmekte. Buna ek olarak kısa bir süre önce Tesla tarafından ödemelerde kabul edilmeye başlanan DOGE de listede yer almış durumda. Tesla haberiyle değerini de bir anda önemli ölçüde arttıran popüler meme token projesi bu performansını sürdürebilmiş değil.

Açıklanan verilerde kripto para liderinin 5. sırada yer alması bazı yatırımcıları şaşırtmış durumda. Ancak bu durumun oldukça normal olduğunu söylemek mümkün. Çünkü BTC son zamanlarda daha çok kurumsal yatırımcılar ve uzun vadeli bireysel yatırımcılar tarafından tercih ediliyor. Bu durum da trendlerdeki konumunu geriye itse de uzun vade için iyiye işaret olabilir.

Madencilik Cihazları İle Çiçek Seraları Isıtılmaya Başlandı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.