Ana Sayfa / Altcoinler / 3 dev altcoin uyandı , Şubat ayından pump geliyor
altcoin haberleri

3 dev altcoin uyandı , Şubat ayından pump geliyor

Advertisements

3 dev altcoin uyandı , Şubat ayından pump geliyor.

Altcoin Daily sunucusu ve ünlü kripto trader’ı Austin Arnold, altcoin projeleri büyük duyurular için hazırlanırken önümüzdeki ay patlama potansiyeline sahip olduğuna inandığı üç kripto parayı açıklıyor.

Austin Arnold: Cardano (ADA) Şubat ortasında yükselebilir

Austin Arnold’un listesinin başında akıllı sözleşme platformu Cardano (ADA) yer alıyor. Kripto stratejisti, Ethereum rakibinin kripto paralar için destek sağlama planlarında yükselişe geçtiğini söylüyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ETHEREUM’DA ERC20 TOKENLERİNİN NASIL VERİLEBİLECEĞİNE BENZER ŞEKİLDE, VARLIKLAR CARDANO’YA GELİYOR. NE ZAMAN? PEKALA, BU TARİH GİTTİKÇE YAKLAŞIYOR VE CARDANO TOPLULUĞUNUN ÇOĞU, OCAK AYI SONLARINDA BÜYÜK OLASILIKLA YÜKSELECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜRKEN, BEN ŞUBAT ORTASINDA GERÇEKLEŞMESİNİ BEKLİYORUM.

Austin Arnold: Sushiswap (SUSHI) altcoin’i çok iddialı geliyor

Ek olarak Austin Arnold, Cardano’nun yakında Shelley’den Goguen’e geçeceğini vurguluyor. Bu durum analiste göre, platformun ADA kadar güvenli ve akıllı sözleşmeler gerektirmeyen yerel tokenleri yayınlamasına izin verecek. Analistin listesinde ikinci sırada ise Sushiswap (SUSHI) yer alıyor. Austin Arnold, Sushiswap’ın gelecek ay bir sıçrama yapacağını belirtiyor ve projenin 2021 için iddialı yol haritasına dikkat çekiyor. Austin Arnold konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

BU YENİ YOL HARİTASININ ÖNEMLİ NOKTALARI ŞUNLARDIR: RUNE VE MOONBEAM TARAFINDAN ETKİNLEŞTİRİLECEK BİR CROSS-CHAİN DEX VE POLKADOT ZİNCİRİNDE UYGULAMA VE 2021’İN SONUNDA TAMAMEN MERKEZİ OLMAYAN BİR YÖNETİM YAPISI… DAHA ADEMİ MERKEZİYETÇİ OLMA EĞİLİMİ BANA GÖRE BOĞA. AYRICA POLKADOT’UN YARDIMIYLA BİR CROSS-CHAİN DEX UYGULAYARAK YÜKSELİŞİ GETİRME… BU ÇOK BÜYÜK BİR GELİŞME… BU, HERKESLE ÇALIŞABİLECEKLERİ ANLAMINA GELİYOR.

Altcoinler 2021’de Neden Bitcoin’den Bağımsız Olarak Hareket Edebilir?

Austin Arnold: Altcoin projesi Neo, 2021’de ses getirecek gelişmelere imza atıyor

Austin Arnold ayrıca bir borç verme çözümü olan BentoBox’ın lansmanını da izliyor. Kripto analistine göre, bu hareket Sushiswap’ın imajını otomatik bir piyasa yapıcısından muhtemelen merkezi olmayan bir finans (DeFi) borç verme ve borç alma protokolüne dönüştürme girişimini gösteriyor. Austin Arnold ‘un listesinde bir başka akıllı sözleşme platformu daha yer alıyor: Neo. Altcoin Daily sunucusu, sektörde Çin Ethereum (ETH)’u olarak bilinen protokole büyük değişikliklerin geldiğini belirtiyor. Analist, projenin yükselen gücüne vurgu yapıyor.

Austin Arnold ayrıca, proje tamamen Neo3 adlı yeni bir Blockchain’e geçeceği için Neo’nun çok çalıştığını söylüyor. Austin Arnold ‘a göre, protokolün yeni sürümü yerleşik bir oracle, merkezi olmayan bir dosya depolama ve merkezi olmayan bir kimlik çözümü gibi yeni özelliklerle gelecek. Analist, Neo3’ün bir Poly Network cross-chain ekosistemi, Flamingo tabanlı bir merkezi olmayan finans (DeFi) ekosistemi ve yeni bir yönetim modelini benimseyeceğini de ekliyor.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Advertisements Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.