Ana Sayfa / Haberler / 9GAG’in İlk NFT Projesi: Memeland
Binance %20 İndirim
memeland 9gag

9GAG’in İlk NFT Projesi: Memeland

Hong Kong merkezli bir eğlence ve meme platformu olan 9GAG, kendisine ait ilk NFT projesi olan Memeland‘i hayata geçirmeye hazırlanıyor. Şu anda katılım için bilet dağıtım aşamasında olan projeye olan ilgiyse bir hayli fazla. Kendisi gibi eğlenceli bir NFT koleksiyonu olması beklenen Memeland için 9,999 adet benzersiz parçanın yaratılacağı açıklandı.

Koleksiyon, 200 milyonluk kitleye hitap edecek

9GAG tarafından piyasaya sürülecek olan koleksiyon, platforma bağlı olan 200 milyonluk bir kitleye doğrudan hitap edecek. Platformun çeşitli sosyal medya kanalları ve web adresi üzerinde bulunan milyonlarca insanın bu koleksiyonla tanışacağını da söylemek mümkün. Tüm bunlara ek olarak projenin arkasında olan isimler de yine ona önemli bir katma değer sağlıyor. 9GAG’in yatırımcıları arasında bulunan; First Round Capital, Freestyle Capital ve Greycroft Partners gibi şirketler ona önemli bir fayda sağlayacaktır.

9GAG Memeland projesinin mint ücretleri henüz açıklanmış değil. Buna ek olarak, koleksiyonda bulunan 9,999 adet parçanın 3 farklı bölüme ayrılarak dağıtılacağı açıklandı. Bunlardan ilki olan ve 6,900 adetini kapsayan bölüm, 9GAG’in iş ortakları ve bilet hakkı kazananlara dağıtılacak. Bunu takiben, 3,000 adetlik kısım ise herkese açık olarak izin verilenlere ve çekilişlerden hak elde edilenlere dağıtılacak. Son olarak, geriye kalan 99 adet parçanınsa proje ekibine kalacağı ve pazarlama veya çalışanların fonlanması amacıyla kullanılacağı açıklandı.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Resmi Çin ulusal haber medyası, okuyucuları kripto para birimine yatırım yapmalarını ve kullanmalarını önlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.