Ana Sayfa / Haberler / ABD Başkanlık Seçimleri İçin Trump Token Çıkartıldı
Başkanlık Seçimleri İçin Trump Token Çıkartıldı
Başkanlık Seçimleri İçin Trump Token Çıkartıldı

ABD Başkanlık Seçimleri İçin Trump Token Çıkartıldı

Advertisements

ABD’de son zamanların gündem konusu olan başkanlık seçimleri için “Trump Token” çıkartıldı. Kripto para borsası olan FTX tarafından çıkartılan bu token oldukça dikkat çekici. Token, şu anda ABD Başkanı Donald Trump’ın Kasım ayındaki başkanlık seçimlerini kazanıp kazanmayacağı üzerine kurgulanmış durumda.

3 Kasım tarihinde sonuçlanacak başkanlık seçimleri için hazırlanan token, tamamen iddia üzerine kurulu. Eğer Trump seçimleri kazanırsa Token’in değeri 1 dolar olacak, ancak seçimin kaybedilmesi durumunda ise değer tamamen sıfırlanacak. Sadece 2 seçeneğin bulunduğu token, oldukça riskli olmasına rağmen büyük bir ilgi gördü. Şimdiden binlerce satılması tahmin edilen Trump Token’e kripto para hayranları dışından da ilgi oldukça yoğun. İşin iddia yönünü seven ünlü yatırımcıların da binlerce dolarlık token almaları öngörülüyor.

Akıllıca bir hamle yapan kripto para borsası FTX, bu sayede yatırımcıların dikkatini çekmiş oldu. Tamamen bir iddia mantığıyla kurulmuş olan Trump Token, şanslı olana kazandıracak gibi görünüyor. Amerika’da bulunan kripto para yatırımcıları özellikle sosyal medyadan bu tokenin reklamını yapmış oldular. Twitter’da gündeme gelen Trump Token, borsaya hareketlilik getirdi. FTX borsasına bu hamleden sonra binlerce yeni kullanıcı bu tokeni satın almak için kayıt oldu. Bu sayede borsanın üye sayısında ciddi bir artış yaşandığı belirtiliyor.

Kobe Bryant Fotoğrafında Kripto Madencilik Yazılımı Tespit Edildi

https://ftx.com/trade/TRUMP

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

PayPal’ın Bitcoin Ticareti ABD’de Hayata Geçiyor

Advertisements PayPal’ın Bitcoin Ticareti ABD’de Hayata Geçiyor. Müşteriler, başlangıçta açıklanan 10.000 $ yerine haftada 20.000 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.