Ana Sayfa / Haberler / ABD’li Elektronik Marketi Shiba Inu (SHIB) Kabul Edebilir!
Binance %20 İndirim
ABD'li Elektronik Marketi Shiba Inu (SHIB) Kabul Edebilir!
ABD'li Elektronik Marketi Shiba Inu (SHIB) Kabul Edebilir!

ABD’li Elektronik Marketi Shiba Inu (SHIB) Kabul Edebilir!

ABD’li elektronik ürün market zinciri Newegg’in Shiba Inu (SHIB) ile ödeme kabul etmeye başlayacağı iddia edildi. İddianın kaynağı ise şirketin resmi Twitter hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşıma dayanıyor:

Newegg, yaptığı bu paylaşımda Shibtoken hesabını etiketleyerek “Bize DM’den ulaşın. Size bir sorumuz var.” cümlesini kurdu. Aynı gönderide Shiba Inu proje liderini de etiketleyen şirket bundan yıllar öncesinde Bitcoin (BTC) ile ödeme kabul etmeye başlamıştı. Bundan tam 7 yıl önce BTC ile ödeme kabul etmeye başlayan Newegg, Nisan ayında da Dogecoin (DOGE) kabul etmeye başladı. Bu yüzden de SHIB ile ödeme kabul etme olasılığına oldukça güveniliyor.

2001 yılında temelleri atılan Newegg şirketi kripto para yanlısı tavırları ile biliniyor. Toplamda 6 milyar 400 milyon dolarlık bir değere sahip olan şirketin bu hamlesi Shiba Inu için oldukça faydalı olabilir.

Haber yayın saatleri itibariyle 0.00004672 dolardan işlem gören SHIB dünden bu yana %6 düşüş yaşadı. Ancak yapılan büyük dipten alımlar ve bu gibi haberlerle birlikte tekrardan artışa geçeceğine güvenenlerin sayısı bir hayli fazla.

Binance’den DoraHacks Şirketine 8 Milyon Dolar Değerinde Yatırım

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Resmi Çin ulusal haber medyası, okuyucuları kripto para birimine yatırım yapmalarını ve kullanmalarını önlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.