Binance %20 İndirim
Adidas ile Coinbase Arasında Önemli Ortaklık!
Adidas ile Coinbase Arasında Önemli Ortaklık!

Adidas ile Coinbase Arasında Önemli Ortaklık!

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya ev sahipliği yapan Coinbase ile Adidas arasında önemli bir ortaklık anlaşması imzalandı. Adidas resmi Twitter hesabından da duyurulan bu ortaklığa ilişkin detaylar ise henüz paylaşılmış değil.

Coinbase ile ortaklık kurduğunu duyuran Adidas’ın bu paylaşımına Coinbase tarafından da yanıt geldi. İddialara göre Spor ürünleri üreticisi dev şirketin NFT alanına bir yatırım yapması söz konusu. Bu yüzden de ilgili teknolojinin geliştirilmesi adına Coinbase ile bir ortaklık kurulduğu düşünülüyor.

Kısa bir süre önce kendi NFT platformu için harekete geçmiş olan Coinbase şirketi Adidas ile bu noktada gücünü birleştirebilir. Her iki şirket de şu anda dünya genelinde milyonlarca büyüklükte kitlelere hedefleme yapmakta. Bu yüzden de olası bir NFT hamlesinin hem şirketler, hem de kripto para sektörü için yararlı olacağı düşünülüyor.

Ethereum Ağında Güncellemenin Ardından 1 Milyon ETH Yakıldı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.