Binance %20 İndirim
AK Parti Grup Başkanvekili, Binance Yetkilileriyle Görüşecek

AK Parti Grup Başkanvekili, Binance Yetkilileriyle Görüşecek

AK Parti Grup Başkanvekili Mustafa Elitaş, Binance yetkilileriyle görüşeceğini duyurdu. Hali hazırda dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance ile yapılacak görüşmede ülkemizdeki kripto para düzenlemelerine değinilmesi bekleniyor. İşte detaylar..

Binance Yetkilileri İle Önemli Görüşme

Kripto para sektörüne dair yeni yasaların hayata geçirilmesi planlanan bu dönemlerde Binance yetkilileri ile önemli bir görüşme düzenlenecek. Perşembe günü TMBB’de yapılacak olan görüşmede Binance tarafından yasal düzenlemeler ile ilgili önerilerin de yer alınacağı bir sunum yapılacağı öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde yine ülkemizde kripto para sektöründe öne gelen isimlerle bir araya gelen yetkililer son zamanlarda bu alana yoğunlaşmış gibi duruyor. Avrupa genelinde en fazla kripto para kullanan ülkelerden biri olan Türkiye’de yatırımcıları da zora sokmayacak bir yasal düzenleme herkes için iyi olacaktır.

Kripto Para Sektöründe “AMA” Kelimesinin Anlamı Nedir?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.