Ana Sayfa / Kripto Para / Ethereum / Altcoin Lideri Ethereum’da 3.000 Dolar Seviyesi Sonunda Görüldü!
Binance %20 İndirim
Altcoin-Lideri-Ethereum_da-3.000-Dolar-Seviyesi-Sonunda-Görüldü.jpeg (1)
Altcoin-Lideri-Ethereum_da-3.000-Dolar-Seviyesi-Sonunda-Görüldü.jpeg (1)

Altcoin Lideri Ethereum’da 3.000 Dolar Seviyesi Sonunda Görüldü!

Kripto para piyasalarında dünden bu yana devam eden çıkışla birlikte altcoin lideri Ethereum’da 3.000 dolarlık önemli seviye görüldü. Uzun bir süredir yatırımcılar tarafından sabırla beklenen seviye henüz bir destek noktasına evrilebilmiş değil. Ancak ETH boğalarının bu noktada oldukça güçlü olduklarını söyleyebiliriz. Peki ETH için bu yükseliş daha da devam edecek mi? İşte detaylar..

Ethereum (ETH) Daha da Artacak mı? (5 Şubat)

Altcoin lideri Ethereum’da dünden bu yana devam eden çıkış yukarıdaki grafikten çok daha rahat bir şekilde görülebilmektedir. Gün içerisinde 3.032 dolar seviyesine kadar tırmanan ETH için şu anda 3.000 dolarlık noktada mücadele devam ediyor.

Dün ABD piyasalarında yaşanan olumlu olaylar ve hisse senetlerindeki güçlü artışın etkileri kripto para piyasalarına da yansımış durumda. Başta Amazon olmak üzere birçok dev şirketin hissesi bir anda fırlayınca yatırımcılar kripto paralara da bu durumu yansıttılar diyebiliriz. Ancak yaşanan bu durumun uzun vadede bir etki yaratması beklenmiyor. Bu yüzden de yaşanan çıkışa rağmen yatırımcıların FED açıklamalarını tekrardan takibe almaları yararlı olabilir. Özellikle de Mart ayında büyük bir ihtimalle gerçekleşmesi beklenen faiz artırımı piyasalarda bir baskı yaratmakta. Dolayısıyla şimdilik sakin kalmak yararlı olacak gibi görünüyor.

Baby Doge Coin (BABYDOGE), Alman Kulübü İle Ortaklığını Duyurdu

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Güncellemeden Bu yana 1.8 Milyar Dolarlıık ETH Yakıldı

Ethereum (ETH) İçin Yatırımcıları Neler Bekliyor? (15 Mayıs)

Geçen hafta, Ethereum (ETH) fiyatı, 2.165 dolara kadar gerileyen dramatik bir düşüşe tanık oldu. Sonuç …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.