Ana Sayfa / Analizler / Altcoin Sezonu Sonunda Geldi mi?
Altcoin sezonu sonunda geldi mi
Altcoin sezonu sonunda geldi mi

Altcoin Sezonu Sonunda Geldi mi?

Uzun bir süredir yeşil çizgisini korumasına rağmen istenilen yüzdelik değişimleri tutturamayan bitcoin yerine yatırımcılar artık altcoin olarak adlandırılan kripto paralara yönelmeye başladılar. Bu da akıllara “altcoin sezonu sonunda geldi mi” sorusunu getirdi. Listenin ilk 20 sırasındaki neredeyse tüm altcoinler şuan için yeşil yanıyor ve bu da onların yükselişte olduklarına dair bir işaret olarak bilinmekte. Özellikle bazı altcoinler çift haneli yükselişlerle yatırımcısına kısa sürede iyi paralar kazandırmış durumda. Şimdi yatırımcıların umudu altcoin sezonu denilen ve altcoinler için adeta bir yükselme devri olan zamanın gelmiş olması.

Altcoin sezonu sonunda geldi mi
Altcoin sezonu sonunda geldi mi

Binance Platformunun Altcoinlerin Artışında Rolü Büyük

Son zamanlarda ABD’de Binance adlı kripto para alışveriş sisteminin giderek yaygınlaşması ile birlikte insanlar bu uygulama üzerinden bitcoin ve diğer altcoinlere önemli derecede yatırım yapmaya başladılar. Ancak borsa bir süre önce ABD merkezli yatırımcılara uyum ve düzenleme zorlukları nedeniyle desteğini çekmek zorunda kaldı. Buna karşılık olarak da Amerika’dan kripto para ticareti yapan kişilerin platformu daha rahat kullanabilmesi için Binance US adlı bir uygulamanın hayata geçirileceği duyuruldu.

Binance İşlem Kısıtlaması Yasağını Takiben Binance Coin Düşüyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Kripto Para Piyasaları Sessizliğini Koruyor | Düşüş Kapıda Mı?

Son birkaç gündür kripto para piyasaları sessizliğini koruyor. Bu durum da “Düşüş kapıda mı?” sorusunu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.