Binance %20 İndirim
Altcoin Yatırımcıları Bu Hafta Bir Nebze de Olsa Rahatladı
Altcoin Yatırımcıları Bu Hafta Bir Nebze de Olsa Rahatladı

Altcoin Yatırımcıları Bu Hafta Bir Nebze de Olsa Rahatladı

Neredeyse son 2 aylık süreçte büyük zararlara uğrayan altcoin yatırımcıları bu hafta bir nebze de olsa rahat bir nefes almayı başardı. Coinmarketcap verilerine göre son 7 günlük süreçte birçok altcoin yatırımcısına iki haneli kazanç sundu. Bu sayede yatırımcılar zararlarının bir miktarını karşılamayı başarırken yeni yatırımcıların da korkusu bir miktar azalmış gibi görünüyor.

Altcoin Piyasaları Tekrardan Canlanıyor!

Son bir haftalık süreç için verilere göz attığımızda birçok altcoin biriminin yatırımcısına kazanç sunduğunu görüyoruz. Başta Axie Infinity (AXS) ve OKB olmak üzere birçok altcoin adeta altın dönemlerini yaşıyor. Bu süreçte Axie Infinity adeta yatırımcı akınına uğrayarak bir haftada %150 kazanç sunmayı başardı. Bu başarısıyla 50 dolar seviyelerini gören popüler altcoin biriminin gelecek vaat edenler arasında olduğunu söylemek mümkün.

Altcoin yatırımcılarına ek olarak Bitcoin’in de bu süreçte önemli bir performans sergilediğini söyleyebiliriz. Kripto para liderinden destek alarak yükselen birçok altcoin de şu anda yatırımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor. Ancak Bitcoin (BTC) için bu çıkış tehlikeli olabilir uyarıları da yapılmakta. “Ölü Kedi Sıçrayışı” olarak da adlandırılan bu durum karşısında gerekli tedbirlerinizi alabilirsiniz.

Başarılı Strateji Uzmanı 10x Yapmasını Beklediği Altcoini Açıkladı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.