Ana Sayfa / Analizler / Altcoinlere Yatırım Yapılır mı?
altcoinlere yatırım yapılır mı
altcoinlere yatırım yapılır mı

Altcoinlere Yatırım Yapılır mı?

Bir düşüş akımının içinde sürüklenen altcoinler hiç de parlak günlerden geçmiyor diyebiliriz. Sitemizdeki coinler alanında yer alan listede yer alan altcoinlere göz gezdirdiğimizde bizleri hiç de iyi görüntüler karşılamıyor. Uzun zamandır düşüşün ardından bir duraksama dönemine girmiş gibi görünen altcoinler, büyük bir sıçramayı bekliyor olabilir. Bu her ne kadar sadece tahmin olsa da uzun sessizliğin ardından kripto para fiyatlarında genelde yukarıya doğru hareketlenmeler yaşanmıştır. Bu senaryonun tekrarlaması halinde kripto para piyasalarında daha yoğun işlemler görebiliriz.

BYTECOİN Yükselişte

Geçirdiğimiz son 24 saatte en çok yükseliş gösteren kripto paralara baktığımızda listenin başında BYTECOİN gelmekte. Adet olarak çok değersiz bir coin birimi olsa da yüzdelik olarak yaptığı bu çıkış yatırımcısını bir hayli sevindirmiş olsa gerek. Ancak, bu coin biriminin son birkaç günkü çıkışını amorti etmesi için bile daha fazla yükseliş yapması gerek. Burada kazanan sadece son 24 saatte yatırım yapan isimler oldu. Piyasa hacmine göre yapılan sıralamada 49. sıradan kendisine yer edinen BYTECOİN, son birkaç gündür hareketli bir grafik çiziyor diyebiliriz. Yatırım için kesinlikle düşünülmesi gereken bir kripto para birimi. Ancak, uzun vadeli yatırım için hiç doğru bir seçim olmayabilir.

Son 24 saatte ilk 100 kripto para haricinde bazı piyasalarda kendine yer edinmiş ve en çok yükseliş yaşayan kripto para birimi ise %200’ü geçen artışıyla Molecular Future oldu. Sadece bir günkü değişimiyle birilerini zengin etmeyi başaran bu coin biriminin bir pump girişimi sonucunda bu seviyelere geldiği düşünülüyor. Yeni yatırımcılar için yabancı bir terim olsa da pump olayları zaman zaman sizleri zengin edebilen, veya batırabilen bir girişim olabilme potansiyeline sahip. Bu yüzden yatırım yapmadan önce forumlara bir göz gezdirmekte fayda var.

Altcoin Sezonu Sonunda Geldi mi?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin Boğaları 12.000 Doları Test Etmeye Hazırlanıyor

Bitcoin Boğaları 12.000 Doları Test Etmeye Hazırlanıyor

Çarşamba günü yaşanan %6.29 çıkışla birlikte Bitcoin boğaları 12.000 doları test etmeye hazırlanıyorlar. Gözlerin pür …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.