Ana Sayfa / Altcoinler / Analist: Bu 7 Altcoin’de Dip’leri Alıyorum!
Bitcoin ve Ethereum'un birkaç günlüğüne konsolide olması muhtemeldir ve bu durum, belirli altcoinlerin muhtemelen yükseliş trendine devam etmesine yol açar.

Analist: Bu 7 Altcoin’de Dip’leri Alıyorum!

Advertisements

Analist: Bu 7 Altcoin’de Dip’leri Alıyorum!

Birçok başarılı kripto para tahminine imza atan analist Smart Contracter, Ethereum ve Bitcoin fiyatı geri çekilme yaşarken birkaç altcoin projesinde yükseliş beklediğini söylüyor.

Smart Contracter: Bu 7 altcoin projesinde düşüşleri aldım! Yükselecekler

Düzeltmenin ortasında Smart Contracter, Aave (AAVE), Synthetix (SNX), Cream (CREAM), Chainlink (LINK), Uniswap (UNI), SushiSwap (SUSHI) ve Perpetual Protocol (PERP) isimli altcoin projelerinde düşüşleri satın aldığını belirtiyor. Smart Contracter konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

UYANDIM VE KAMYONU GERİ ALDIM. EN SEVDİĞİM MERKEZİ OLMAYAN FİNANS (DEFİ) PROJELERİNİN NEREDEYSE HER BİRİNE YÜKLEDİM. VAY CANINA, GERÇEKTEN İHTİYACIN VAR: AAVE (AAVE), SYNTHETİX (SNX), CREAM (CREAM), CHAİNLİNK (LINK), UNİSWAP (UNI), SUSHİSWAP (SUSHI) VE PERPETUAL PROTOCOL (PERP).

Dev Yatırım Fonu Grayscale'in Gözünü Diktiği Bu 5 Altcoin İvme Kazandı

Cream Smart Contracter’a göre, bir sonraki Aave!

CoinGecko’ya göre Aave, son 30 günde %114 artış gösteren eşler arası bir kredi platformu. Yazım sırasında kripto para, 201 dolardan işlem görüyor. Cream, Smart Contracter’ın daha önce lanse ettiği ve “sonraki Aave” olarak adlandırdığı bir başka borç verme platformudur. CoinGecko’ya göre, kripto para yazım anında 168 dolardan işlem görüyor ve son 30 günde %158,4 oranında arttı.

SNX, yazım sırasında 15 dolardan işlem gören sentetik bir varlık protokolüdür. CoinGecko’ya göre, kripto para son 30 günde %85 oranında arttı. Chainlink, yazım sırasında 24 dolardan işlem gören ve geçen ay %52 oranında artış gösteren bir oracle ağıdır. Uniswap ve SushiSwap, sırasıyla ilk ve ikinci en popüler merkezi olmayan borsalardır. CoinGecko’ya göre, SUSHI geçen ay %135’ten fazla arttı ve yazı yazılırken 7 dolardan işlem görüyor. UNI şu anda 9 dolardan işlem görüyor ve son 30 günde %117’nin üzerinde artış gösterdi.

Perpetual Protocol, son 30 günde %345,7’lik ralli yaptı

Perpetual Protocol, kullanıcıların Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), altın ve ham petrol gibi varlıklara 20 kata kadar kaldıraçla long veya short bahisler koymalarına olanak tanıyan, merkezi olmayan bir ticaret platformudur. CoinGecko’ya göre, kripto para son 30 günde %345,7’lik bir artışla 5,5 dolardan işlem görüyor.

bir altcoin uzmanı, mevcut düşüş sırasında BTC'ye karşı özellikle iyi durumda olan altcoin’leri izlemeyi ve satın almayı öneriyor.

İşte usta analist Smart Contracter’ın başarılı tahminleri

Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, Smart Contracter Bitcoin’de 3.200 dolar, 2020 rallisi, 2020’nin büyük Bitcoin çöküşü ve daha fazlasını bildi. Ayrıca analist, geçtiğimiz birkaç ay içinde daha kısa vadeli fiyat hareketleri de doğru öngördü. Örneğin; Bitcoin‘in bu yılın başlarındaki rallisi ve Şubat ayının ortasında kripto pazarındaki düşüş çağrısı gibi.

Analist bu tahminlerinde de yüksek başarı oranı yakaladı. Smart Contracter, Bitcoin’in birikim aralığını bulup 23.000 dolara doğru geri çekilirken  genel bir altcoin piyasası düzeltmesini zorlayacağını belirtti. Usta analist bu tahmininde de haklı çıktı ve altcoin kanamasını önceden haber verdi.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Ethereum Savunucusundan Çarpıcı Cardano Yorumu

Advertisements Ethereum Savunucusundan Çarpıcı Cardano Yorumu Cardano yükselişiyle göz dolduruyor. Belli ki, bu yükseliş birilerini kıskandırmış durumda. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.