Ana Sayfa / Altcoinler / Analistin Cardano (ADA) Hakkındaki Bu Tahminleri Yatırımcıyı Korkuttu
Binance %20 İndirim
Analistin Cardano (ADA) Hakkındaki Bu Tahminleri Yatırımcıyı Korkuttu
Analistin Cardano (ADA) Hakkındaki Bu Tahminleri Yatırımcıyı Korkuttu

Analistin Cardano (ADA) Hakkındaki Bu Tahminleri Yatırımcıyı Korkuttu

Başarılı analist Jonathan Morgan tarafından yapılan paylaşımlar Cardano (ADA) yatırımcısını korkutmuş durumda. ADA’nın son günlerdeki ilerleyişine dikkat çeken analist bir türlü yakalanamayan başarının yatırımcıyı uzaklaştırdığını belirtiyor. Bu nedenle de aşağılara doğru bir yolculuk başlayabileceği kaydedildi.

Cardano (ADA) İçin Beklenen Dip Seviyeler

Cardano (ADA) Coin 7 Ekim
Cardano (ADA) Coin 7 Ekim

Haber yayın saatleri itibariyle Cardano 2.01 dolardan yatırımcısıyla buluşuyor. Ancak tabloda dikkat çeken detay ise uzun bir süredir aynı aralıkta yapılan seyir olmuş durumda. Uzun bir süredir 2 dolar ile 2.10 dolar arasında gidip gelen ADA başarılı analiste göre bu seviyelerden aşağı düşebilir. Buna ek olarak 1.90 dolarlık destek seviyesinin önemine dikkat çekildi. Eğer bu nokta korunamazsa yatırımcıyı çok daha aşağıda bir dip karşılayabilir. Bu dip seviyeler ise 1.50 ile nokta bulacak gibi görünüyor.

Bu yılın başında 0.28 dolardan işlem görmekte olan Cardano (ADA) hatırı sayılır bir kazanç sağladı. Ancak rakipleri olan Solana (SOL) ve Binance Coin (BNB) ikilisine kıyasla çok da performans gösterebilmiş değil. Bu yüzden de söz konusu durumun yatırımcıları ADA’dan uzaklaştırabileceği düşünülüyor.

LOL Dünya Şampiyonası Sayesinde Bu Token Değerini İkiye Katladı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

celsius network

Celsius (CEL) Bir Haftada Yüzde 300 Değerlendi

Son günlerde adından sıkça söz edilen Celsius (CEL) bir haftada %300 değer kazanmış durumda. Son …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.