Ana Sayfa / Analizler / Analistler uyardı : Bitcoin bu seviyelere gerileyebilir
btc haberleri

Analistler uyardı : Bitcoin bu seviyelere gerileyebilir

Advertisements

Analistler uyardı : Bitcoin bu seviyelere gerileyebilir

Bitcoin fiyatı, 40.000 doları kırarak 42.000 dolarla yeni bir rekor kırdı. Ancak BTC, yoğun bir fiyat reddinin ardından hızla aşağı doğru bir düzeltme yaptı. Bu, BTC fiyatının 36.491 dolarlık bir fiyatla kapanmasına yol açtı. Bitcoin fiyatı daha sonra ivmeyi geri kazandı ve tüm zamanların en yüksek seviyesini yeniden test etti. Bu fiyat hareketleri, lider kripto para biriminin 42.000 doların üzerinde başka bir ATH belirlemesine neden oldu. ATH’nin ardından Bitcoin tekrar reddedildi ve 36.838 dolar seviyelerine doğru aşağı yönlü bir hareket yaptı, ancak Bitcoin 40.000 dolardan kapanmayı başardı.

Açıkça analistlere göre, düşüş baskısı 40.000 dolar seviyelerinde yoğunlaşıyor ve boğalar dayanamazsa, Bitcoin aşağı doğru kaymaya devam edebilir. Bitcoin önceki direnci tekrar ziyaret ederken dikkat edilmesi gereken bazı önemli faktörler var. Yazım sırasında Bitcoin, 40.800 dolarlık bir fiyatla işlem görüyor. Bazı analistler, fiyatların düşebileceğini ve 36.000 dolarlık destek seviyesine geri dönebileceğini belirtse de 1 saatlik ticaret grafiği, Bitcoin 30.000 dolar seviyesinin üzerinde kalmayı başardığı için boğaların kalıcı olduğunu gösteriyor.

Joseph Young ve Travis Kling: Bitcoin fiyatı düşebilir! Bunları izleyin

Bir kripto varlık yönetimi firmasının başkanı Travis Kling, “Kara Cuma” dediği muazzam bir fiyat düzeltmesinin 20.000 dolarlık seviyeleri getirebileceğini öne sürüyor. Kuşkusuz bu, piyasadaki yükseliş eğilimindeki yatırımcılar ve trader’lar için büyük çöküşlere neden olacak. Analistlere göre, bu durumda satıcılar da durmaksızın satış yapmaya devam ederek Bitcoin‘in daha da düşük seviyeleri görmesine neden olabilir.

Benzer bir tahmin, ironik bir şekilde Bitcoin’in asla 20.000 doların altında işlem yapmayacağını öne süren analist Joseph Young’dan geldi. Analist, Asyalı yatırımcıların hafta sonu devam eden BTC satışının önemli bir fiyat düşüşü doğurabileceği konusunda uyardı. Bu açıklamadan önce, balinaların düşük seviyeleri beklemeleri nedeniyle, 36.500 dolarlıık fiyat düşüşünden sonra BTC’lerini sattıkları ortaya çıktı. Joseph Young konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

AYNI ESKİ HİKAYE… ABD’DEKİ ALICILAR, ÇOĞUNLUKLA COİNBASE (BÜYÜK HACİM, PRİM, ÇIKIŞLAR NEDENİYLE) BİTCOİN’İ YENİ ZİRVELERE TAŞIYOR. BTC YENİ BİR ZİRVEYE ULAŞIR ULAŞMAZ KÂR ELDE EDEN BALİNALAR…  BU YÜZDEN COİNBASE ÇIKIŞLARINI VE HACMİNİ GÖZLEMLEMEK DAHA DA ÖNEMLİ.

Bitcoin Bir Daha 20.000 Doları Görecek mi?: Willy Woo Cevapladı

Bitcoin analistleri, fiyatın daha fazla yükseleceğini tahmin ediyorlar

Bitcoin analistleri, ABD’deki yönetim değişikliği nedeniyle Bitcoin’in daha fazla yükseleceğini tahmin ediyorlar. Bitcoin analistleri konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

TRUMP ARTIK KABUL ETTİĞİNE GÖRE, COVİD LOCKDOWN’LARIN SON GÜNLERDE AVRUPA’DA OLDUĞU GİBİ ABD’DE DE ÇOK DAHA KÖTÜYE GİTMESİNİ BEKLEYEBİLİRİZ. BİDEN YÖNETİMİ… TAM KİLİTLEMEDE TEKSAS VE FLORİDA GİBİ YERLERİ ALMAK İÇİN ÇOK ÇABA SARF EDECEK. BİTCOİN İÇİN BULLİSH, USD İÇİN DÜŞÜŞ.

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Advertisements Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.