Ana Sayfa / Sponsorlu İçerik / Anında Kripto Kredi Fırsatı | Nexo Nedir?
Nexo Nedir Anında Kripto Kredi Fırsatı
Nexo Nedir Anında Kripto Kredi Fırsatı

Anında Kripto Kredi Fırsatı | Nexo Nedir?

Advertisements

Nexo, kullanıcılarına anında kripto kredi fırsatı sunan büyük bir girişimdir. Bünyesinde barındırdığı birçok farklı seçenek üzerinden kripto kredi alabilir, veya kripto paralarınızı işleterek para kazanabilirsiniz. Tamamen yasal, lisanslı ve mevzuat dahilinde çalışan Nexo ile sizler de kazanmaya başlayın. Düşük faizlerle kripto paralar üzerinden kredi alabilir ve bunları kolayca harcayabilirsiniz. Yılda %5,9 gibi düşük faizlerle çalışan Nexo, bir bankadan daha hızlı ve ekonomik olarak sizlere kredi fırsatı sağlar. Yeni nesil bir bankacılık olarak da adlandırılabilen Nexo, Türkçe arayüzle sizleri karşılıyor. Bu sayede site üzerinden faiz oranları ve diğer bilgileri daha kolay bir şekilde anlayabilirsiniz. Bitcoin, Etherum, Tron ve Binance Coin gibi sıkça tercih edilen kripto paraları bünyesinde bulunduran sistem sayesinde kredi almak artık çok kolay. Normal bankalara kıyasla çok daha düşük faizlerle sizler de kredinizi alabilirsiniz. Üstelik hiçbir sürpriz ödenek de sizleri beklemiyor.

Nexo İle Esnek Kredi Ödeme Fırsatı

Nexo üzerinden alacağınız kripto kredi ile harcamalarınızda derin bir nefes fırsatı bulabilir ve yeni girişimlere yelken açabilirsiniz. Tamamen yeni bir online bankacılık sistemi olan Nexo, dünyada bir ilk olarak yer alıyor. Nexo bünyesinde yer alan kredi kartı ile alışveriş yapabilir ve bunları düşük oranlarla esnek bir şekilde geri ödeyebilirsiniz. Kartla ödemenin yanı sıra Nexo bakiyenizi banka hesaplarınıza da çekerek gerekli harcamalarınızı yapabilirsiniz.

nexo nedir ve nasıl işler
nexo nedir ve nasıl işler

Nexo sistemine üye olduktan sonra yapılması gereken adımlardan birisi hali hazırda bulunan kripto varlıklarınızı Nexo cüzdanına aktarmak. Daha sonrasında aktarılan kripto paralar blok zincirle teyit edilerek Nexo Oracle tarafından sizlere ait kredi limiti belirlenir. Belirlenen bu kredi limitini dilediğiniz gibi harcamak size kalacaktır. Kredi limiti belirlenirken yatırdığınız kripto paranın piyasa değeri de hesaba katılmaktadır. Eğer yüksek kripto para miktarları yatırırsanız sizlere daha yüksek kredi limiti atanacaktır. Krediyi dilerseniz banka hesabına çekebilir, dilerseniz de Nexo’nun sizlere tahsis ettiği kredi kartını kullanabilirsiniz. Ayrıca bu kart üzerinden dilediğiniz kadar sanal kart oluşturma fırsatı da sizlere sunulacaktır. İşlemlerinizi hallettikten sonra krediyi ödemek için 3 farklı yol bulunuyor. Bunlar:

  • Banka havalesi
  • Fiat veya kripto varlıkları kullanarak fiziki para değişimi
  • NEXO tokenları ile ödeme yapanlara faiz oranlarında özel indirimler sağlanmaktadır.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Kripto Para Birimleri ile şans oyunlarında yeni bir boyut : Lunabit

Advertisements Kripto para ile oynanan şans oyunlarını farklı bir boyuta taşımayı planlayan ve bu yolda …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.