Ana Sayfa / Analizler / Anthony Pompliano, Bitcoin Fiyatı İçin Kısa ve Uzun Vadeli Tahminlerini Açıkladı!
Bitcoin (BTC)

Anthony Pompliano, Bitcoin Fiyatı İçin Kısa ve Uzun Vadeli Tahminlerini Açıkladı!

Advertisements

Anthony Pompliano, Bitcoin Fiyatı İçin Kısa ve Uzun Vadeli Tahminlerini Açıkladı!

Morgan Creek Digital’den Anthony Pompliano, uzun vadede Bitcoin (BTC)’in 1 milyon dolara ulaşacağına inadığı bir senaryoyu açıklıyor. Ancak ünlü yatırımcıya göre, Bitcoin fiyatı kısa vadede yani 31 Aralık 2021’e kadar ise 100.000 dolara ulaşacak.

Anthony Pompliano: Bitcoin 31 Aralık 2021’e kadar 100.000 dolara ulaşacak

Morgan Creek Digital’in kurucu ortağı Anthony Pompliano, mütevazı 2021 Bitcoin fiyat tahminini ve lider kripto para için uzun vadeli yükseliş tahminini açıkladı. 2021 fiyat hedefine gelince Anthony Pompliano, kripto dünyasında dolaşan diğer bazı bahislere kıyasla muhafazakar görünse bile, Bitcoin’in 31 Aralık 2021’e kadar 100.000 dolara ulaşacağını tahmin ediyor. Anthony Pompliano konuya yönelik açıklamalarında şunları ekliyor:

DOĞRU BİR TAHMİNDE BULUNMAK İÇİN, FİYATI VE ZAMAN ÇİZELGESİNİ DE TAHMİN ETMELİSİNİZ… 2019’DA, BİTCOİN‘İN O ZAMANKİ 10.000 DOLARDAN 2021’İN SONUNDA 100.000 DOLARA ÇIKACAĞINA İNANDIĞIMI SÖYLEYEN BİR YAZI YAZDIM… BEN BUNA HALA İNANIYORUM. BUNU DEĞİŞTİRMEDİM. HER NASILSA ŞU ANDA ODADAKİ EN MUHAFAZAKAR ADAM BENİM. ÇÜNKÜ ŞİMDİ 200.000 DOLAR, 250.000 DOLAR, 300.000 DOLAR, 500.000 DOLAR DİYEN İNSANLAR VAR. RAKAMLAR NE OLURSA OLSUN, YİNE DE 100.000 DOLAR DİYECEĞİM.

Lider Altcoin Kâhini, Bitcoin ve Ethereum Tahmini ile Fırlayacak Altcoin’leri Açıkladı

Anthony Pompliano: Bitcoin fiyatı uzun vadede 1 milyon doları görecek

Uzun vadede, Anthony Pompliano gözlerini baş döndürücü bir BTC hedefine dikiyor. Bununla birlikte Bitcoin boğası, yüksek fiyat tahmininin öncelikle BTC’nin popülaritesinden mi yoksa doların devalüasyonundan mı kaynaklanacağından emin olmadığı konusunda uyarıyor. Anthony Pompliano konuya yönelik açıklamalarında şunları ekliyo

ÇOK, ÇOK UZUN BİR ZAMAN UFKUNA BAKTIĞIMIZDA… BU YÜZDEN, ‘HEY, BUNUN ÜZERİNE BİR ZAMAN TAHMİNİ KOYMAYIN, SADECE BANA BU ŞEYİN DEĞERİNİN NEREYE GİTTİĞİNİ SÖYLEYİN’ DERSENİZ, KESİNLİKLE HAYATIMIN BİR NOKTASINDA ŞUNU GÖRECEĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM: 1 MİLYON DOLARLIK BİTCOİN FİYATI. ANCAK BUNUN, UZUN BİR SÜRE BOYUNCA DOLARIN DEVALÜASYONU KADAR BİTCOİN DEĞER TAHAKKUKUYLA DA İLGİSİ OLUP OLMADIĞINI BİLMİYORUM.

Ünlü Uzman: Bitcoin Fiyatı Birinci ve Dördüncü Çeyrekte Bu Seviyelerde Olacak!

Anthony Pompliano: Bitcoin’in değerlendirmesi tamamen garanti!

Anthony Pompliano, değerlendirmesinin tamamen garanti olduğunu ve bireylerin BTC’nin inanılmaz potansiyel yükselişinden yararlanmaları için büyük dalgalanmalara hazırlıklı olmaları gerektiğini söylüyor. Anthony Pompliano konuya yönelik açıklamalarında şunları ekliyor:

BENCE BU ÖNCEDEN BELLİ BİR SONUÇ. SADECE TONLARCA VE TONLARCA OYNAKLIĞI SİNDİREBİLMELİSİN… TÜM BU DALGALANMA PEK ÇOK İNSANI KORKUTUR, ANCAK UZUN VADELİ BİR TUTKUNSAN, ARAŞTIRMANI YAPARSIN VE BUNUNLA RAHAT OLURSUN. BUNU YAPABİLİRSEN BTC’Yİ BİR PORTFÖYE KOYMAK OLDUKÇA ŞAŞIRTICI BİR ŞEY.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

BTC, ETH, BNB, ADA, XRP ve XLM Fiyat Analizi

Advertisements BTC, ETH, BNB, ADA, XRP ve XLM Fiyat Analizi Gelinen noktada son zamanlarda kurumlar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.