Binance %20 İndirim
apecoin ape fiyatı ralliye hazır

ApeCoin (APE) Fiyatında Yatırımcıyı Neler Bekliyor? (6 Eylül)

ApeCoin fiyatı, son grafiklerin ve yaşananların düşüş eğilimine yol açabileceğini gösteriyor. APE için yaklaşan çöküş, büyük bir yükseliş trendini tetiklemeden önce aşağı yönde likidite toplayacaktır.

ApeCoin’in fiyatı bir sonraki hareketine hazırlanıyor

29 Ağustos’tan bu yana, ApeCoin fiyatı dört düşük en yüksek ve ona ek olarak dört eşdeğer en düşük seviyeye ulaştı. Bu dönüm noktalarını bir trend çizgisi kullanarak birleştirmek, azalan bir üçgenin oluşumunu ortaya çıkarıyor. Bu teknik model, kırılma noktasına kadar ilk yüksek ve düşük salınım arasındaki mesafenin ölçülmesiyle elde edilen, %7’lik bir aşağı yönlü tahminin ortaya çıkmasına neden olmakta.


ApeCoin 4,32 doları hedefliyor, ancak ayılar yeterli gücü toplarsa, bu hareket daha da sert olabilir ve buna karşılık gelen 4,21 dolara ulaşabilir. Bu gelişme toplamda %9,3’lük bir düşüş ile sonuçlanacak gibi duruyor..

Riski seven yatırımcılar, kısa pozisyonlara girmek için dört saatlik mum çubuğunun yatay desteğin 4,64 doların altında kapanmasını bekleyebilir. Bu durum onaylandıktan sonra, ApeCoin’in fiyatı sırasıyla 4.32 dolar ve 4.21 dolara düşmeye başlayacaktır.


Öte yandan, ApeCoin fiyatı 4,64 dolardan direnci kırarsa ve 6 Eylül’ün en yüksek seviyesi 4,81 doların üzerinde daha yüksek bir seviyeye ulaşırsa, bu bir yükseliş kırılmasına işaret edecektir. Bu durum düşüş görünümünü geçersiz kılacaktır ve böyle bir gelişme, ApeCoin’in fiyatını 5 dolarlık psikolojik seviyeye geri getirebilir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.