Ana Sayfa / Bitcoin / Arap Liderler Bitcoin ve Etherum Hakkında Özel Toplanacaklar
Arap Liderler Bitcoin ve Etherum Hakkında Özel Toplanacaklar
Arap Liderler Bitcoin ve Etherum Hakkında Özel Toplanacaklar

Arap Liderler Bitcoin ve Etherum Hakkında Özel Toplanacaklar

Paylaşılan bir habere göre Arap ekonomi liderlerinin Bitcoin ve Etherum hakkında özel bir toplantı yapacakları ortaya çıktı. Toplamda 4.5 milyar dolar değerinde bir parayı temsil eden bu isimlerin alacağı olumlu bir kararın ardından kripto para liderinde ve Etherum’da önemli bir çıkış görülebilir.

Şeyhler, prensler, sultanlar ve prenseslerin katılacağı bu toplantının Monako’da yapılacağı duyuruldu. Toplantıda Bitcoin ve Etherum gibi kripto paralar konuşulurken, blockchain teknolojisine de yer verileceği biliniyor. Ayrıca toplantıyı Cenevre İşletme Okulu’nda çalışan blockchain profesörü Fiorenzo Manganiello’nun yöneteceği de açıklananlar arasında. Sektörde oldukça deneyimli olan bu isim, toplantıya katılan Arap liderlere kripto paralar ve Bitcoin hakkında bilgilendirmelerde bulunacak.

28 Temmuz ile 30 Temmuz tarihleri arasında yapılacak bu toplantıda toplamda 600 aileyi temsil eden kişilerin katılması bekleniyor. Oldukça zengin ailelerin temsilcilerinin katılacağı bu toplantı Fairmont Monte Carlo Otel’de gerçekleştirilecek. Toplantıyı organize eden şirket tarafından yapılan açıklamalara göre ise bu toplantı şimdiye kadarki en etkili aile serveti toplantısı durumunda.

Arap para liderlerinin katılacağı bu toplantının başlıkları “Blockchain Gelirleri”, “Blockchain ve İş Hayatı”, “Dijital Teknolojide Büyüme Sermayesi”, “STO” ve “Teknolojinin Ötesine Bakmak” olarak belirlenmiş durumda. Özellikle blockchain teknolojisinin üstünde durulacak toplantıda önemli kararlar alınabilir. Şirketlerin verilerini daha verimli bir şekilde kullanabilmesine olanak sağlayan blockchain teknolojisinin Arap Yarım Adasında yaygınlık kazandığını görebiliriz. Birçok bankanın yönetiminde de bulunan bu ailelerin bankaları için de blockchain teknolojileri önemli bir yer tutmakta. Avrupa’da yaygınlık kazanan bu teknolojinin toplantı sonrasında Arap şirketleri arasında da popüler olacağı konuşuluyor.

Oldukça yüklü bir miktarda paranın ve birbirinden değerli şirketlerin temsilcilerinin katılacağı toplantıya kripto para topluluğu da gözlerini dikmiş durumda. Alınacak kararlara göre blockchain teknolojisinin gelişimi ve kripto para ekosistemi için ilerlemeler yaşandığını görebiliriz.

Chainlink Adeta Uçuyor | İlk 10 Kripto Para Arasına Girmeyi Başardı

Binance

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Kripto Dolandırıcılığı Artarken, En Güvenli Metot : Soğuk Cüzdan Nedir?

Son haftalarda, Türkiye’de maalesef kripto borsalarının bir bir dolandırıcılık veya iflas haberlerini duyuyoruz. Thodex, sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.