Binance %20 İndirim

Avalanche (AVAX) Fiyat Analizi: Düşüş Tehlikesi! (12 Eylül)

AVAX fiyatı, alt destek hattındaki ani direnç seviyesinden bir geri dönüşün ardından son toparlanmanın tükenmeyle karşı karşıya olduğunu ortaya koydu. AVAX için 22 dolar gibi engeli aşma sürecinde zayıf da olsa satışlar görebiliriz.

AVAX hızlı hareket etmek için hazırlanıyor

AVAX fiyatı, Ağustos sonunda %26’lık bir satışın ardından 18 dolar civarında bir dip oluşturdu. Düşüş görünümüne rağmen, altcoinler bir ralli başlattı ve Avalanche de onları takip ediyor. Sonuç olarak, %18 yükseldi ve 10 Eylül’de 21.18 dolara tırmandı.

Hareket, 20.16 dolarlık direnç bariyerini alt destek hattına çevirdi ve AVAX boğalarına ve yatırımcılara güçlü bir sinyal gönderdi. Ancak AVAX fiyatı, son zamanlarda kırılan destek seviyesini 20,16 dolardan kırmaya çalıştığı için düşebilir.

Başarılı olursa, ayılar bir satış noktası için 29 Ağustos’ta görülen 17.46 doları tekrar ziyaret etmek için %12 düşüşü tetikleyebilir. Bu takip eden hareket, piyasa yapıcıların AVAX’ın fiyatına 15.74 dolardan ulaşmasına veya süpürmesine izin verebilir. Bu da toplam kaybı %12’den %20’ye yükseltebilir.

Yukarıdaki görüş şüphesiz aşağı yönlü olsa da, özellikle Bitcoin fiyatındaki son zamanlarda belirgin bir değişiklik olmadan artış yaşanması göz önüne alındığında mantıklı geliyor. Bu nedenle, AVAX fiyatı acil destek çizgisini kırarsa, satışı tetikleyebilir.

Öte yandan, AVAX fiyatı alt destek hattında 22.43 dolar direnç seviyesini tersine çevirebilirse, işler boğaların lehine olacaktır. Bu gelişme yalnızca yükseliş görünümünü doğrulamakla kalmayacak, aynı zamanda alıcılar arasında güveni artıracak ve 25,32 dolara doğru bir hareket sinyali verecektir.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.