Ana Sayfa / Altcoinler / Avalanche (AVAX) Rekorlara Doymuyor!
Bybit
Avalanche (AVAX) Rekorlara Doymuyor!
Avalanche (AVAX) Rekorlara Doymuyor!

Avalanche (AVAX) Rekorlara Doymuyor!

Son günlerin en çok konuşulan kripto paralarından Avalanche (AVAX) rekorlara doymuyor. Bugün de yeni bir rekor kıran AVAX gün içerisinde 67.86 dolara kadar ulaştı. Bu noktada yeni bir ATH oluşturan Avalanche büyük bir ilgi odağı konumunda.

Avalanche (AVAX) 100 Dolara İlerliyor!

Bundan bir önceki ayın başlarında 12 dolardan işlem gören Avalanche (AVAX) kısa sürede değerini 5 kattan fazla arttırdı. Bu başarısıyla rakiplerine büyük bir gözdağı veren AVAX her geçen gün yükselmeye devam ediyor.

Kripto para yatırımcıları arasında büyük bir popülerlik kazanan Avalanche projesi kısa bir süre önce önemli bir gelişmeyi duyurdu. Bu gelişmeye göre AVAX, Polychain ve Three Arrows Capital tarafından yönetilen bir fona ciddi yatırımlarda bulundu. Avalanche Foundation Direktörü Emin Gün Sirer tarafından konuya ilişkin yapılan açıklama ise şu şekilde:

“Avalanche, DeFi kullanıcıları ve geliştiricileri için değer yaratıyor. Ağın geliştiriciler tarafından yoğun biçimde kullanılıyor olması rekabet üstünlüğünün bir kanıtıdır. Halen çok büyük bir potansiyel var”.

Bu fona 230 milyon değerinde ciddi bir yatırım yapan AVAX ekosisteme katkı sağlamak istiyor. Bunun için kendi teknolojisini de sürekli olarak geliştiren projenin değerini kısa sürede 100 dolara kadar taşıması gündemde.

Borsalarda Bitcoin’e Olan İlgide Artış Görüldü

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Pancake Hunny DeFi Protokolü Hack Saldırısına Uğradı

Pancake Hunny DeFi Protokolü Hack Saldırısına Uğradı

Binance Smart Chain üzerinde bulunan Pancake Hunny DeFi protokolü birkaç saat önce büyük bir hack …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.