Binance %20 İndirim
XRP Üzerinde Yüz Milyonlarca Dolarlık İşlemler Dikkat Çekti

Avrupa’daki Bu Anlaşmalar Ripple (XRP) Fiyatını Tetikleyebilir!

Ripple, Avrupa’da devam eden genişlemesinin ortasında bugün iki yeni isteğe bağlı likidite (ODL) ortağı duyurdu. Ödeme protokolü firması Ripple, Fransa’daki ödeme sağlayıcısı Lemonway ve İsveç’teki para transferi sağlayıcısı Xbaht ile ortaklık kurdu. Ripple’ın son ortaklığı ve SEC davasındaki güçlü pozisyonu, XRP’yi Ekim ayında yaklaşık %25 yükseltti. Peki XRP fiyatı tekrar yükselecek mi?

Ripple’dan Fransa ve İsveç’te ortaklıklar

11 Ekim tarihli bir basın açıklamasında Ripple, Fransa ve İsveç’teki ilk ODL ortaklarını duyurdu. Fransa’da bir çevrimiçi pazar yeri ödeme sağlayıcısı olan Lemonway, XRP ile ödeme sürecini iyileştirmek için RippleNet’in ODL’sinden yararlanacak. İsveçli para transferi sağlayıcısı Xbaht ise, anında ve düşük maliyetli perakende işlemleri sunmak için ODL’yi kullanacağını duyurdu.

Fransa, son aylarda kripto para biriminin benimsenmesinde bir artış gördü ve ülkede kripto borsalarına ilgi arttı. Lemonway ile yeni ile , sınır ötesi işlemler sırasında önceden finanse edilen hesapları ortadan kaldırarak operasyonlarını iyileştirecek ve işlevi genişletecek.

Lemonway COO’su Jeremy Ricordeau, Ripple ODL’nin hazine operasyonlarını iyileştirmeye ve ortaklara ödemeleri daha esnek hale getirmeye yardımcı olacağını aktardı.

Xbaht CEO’su Michael Andersen ise, ortaklığın İsveç ve Tayland arasındaki transferleri kolaylaştıracağına inanıyor. Ayrıca sürecin daha hızlı, daha güvenilir ve daha kârlı olacağı da aktarıldı.

XRP fiyatı ne durumda?

Ripple genişlemeye devam ederken, aynı zamanda yatırımcılar SEC davasında bir zafer beklediğinden, XRP fiyatı son iki ayda çok fazla fiyat hareketi gördü. XRP fiyatı son 2 ayda %65 arttı. Ancak fiyat son 24 saatte neredeyse %7 düştü. Bununla birlikte de şu anda 0.48 dolardan işlem görüyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Elinde 900 Milyon Dolarlık Shiba Inu Bulunduran Balina Dikkat Çekti

Shiba Inu Fiyatında Yükseliş Sürecek mi? 26 Kasım SHIB Analiz

Shiba Inu fiyatı, iki hafta sonra sıkı bir konsolidasyon aralığından çıktı ve bu da bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.