Binance %20 İndirim
Avustralyalı Kripto Para Yatırımcıları Binance'e Dava Açmaya Hazırlanıyor! İşte Detaylar...
Avustralyalı Kripto Para Yatırımcıları Binance'e Dava Açmaya Hazırlanıyor! İşte Detaylar...

Avustralyalı Kripto Para Yatırımcıları Binance’e Dava Açmaya Hazırlanıyor! İşte Detaylar…

Hali hazırda ülkemizde de hizmetleri olan ve dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri konumundaki Binance şirketine Avustralyalı yatırımcılardan dikkat çekici bir haber geldi. Haberin ayrıntılarına göre sistemde üst üste yaşanan arızalardan dolayı sorun yaşayan bazı kullanıcılar şirkete dava açmaya hazırlanıyor.

Daily Telegraph tarafından yapılan haberde Francis Kim isimli kullanıcının 19 Mayıs tarihinde yaşanan kesintiden etkilendiği öğrenildi. O günkü yaşanan kesintide yaklaşık 181.000 dolarını kaybeden Kim şirketten bunu karşılamasını talep etti ancak istediği yanıtı alamadı. Binance borsası kendisine 181.000 dolarlık zararı için 60.000 sunmayı teklif edince olayın dava hazırlığına taşındığı belirtiliyor. Toplu bir şekilde dava açabilmek adına yanına yaklaşık 10 kişiyi daha toplayan kullanıcı bu kişilerle birlikte toplam zararın 1.2 milyon dolar olduğu bir davacı grup oluşturmuş durumda. Ancak yine de bu tutar toplu bir şekilde dava açabilmeyi kolaylaştırmadığı için Francis Kim isimli kullanıcı şimdi uluslararası alanda sistem kesintilerinden zarar görmüş daha fazla kişiye ulaşmaya çalışıyor.

13 Yaşındaki Genç Milyonlarca Dolarlık Altcoin Projesini Yürütüyor

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Tornado Cash

Kısıtlamaların Ardından Tornado Cash Aktif Kalmaya Devam Ediyor mu?

Kripto güvenlik firması CertiK tarafından bugün yapılan açıklamada, bir şirketin kripto karıştırıcı platform olan Tornado …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.