Ana Sayfa / Haberler / Axie Infinity (AXS) Üzerindeki Sanal Arazi 2.3 Milyondan Alıcı Buldu
Bybit
Axie Infinity Üzerindeki Sanal Arazi 2.5 Milyondan Alıcı Buldu
Axie Infinity Üzerindeki Sanal Arazi 2.5 Milyondan Alıcı Buldu

Axie Infinity (AXS) Üzerindeki Sanal Arazi 2.3 Milyondan Alıcı Buldu

Son ayların en popüler Blockchain tabanlı oyunlarından biri olan Axie Infinity (AXS) tekrardan ilginç bir haberle gündemde. Şimdi de oyun içerisinde bir sanal arazi satışıyla gündeme gelen oyunda söz konusu arazi için 2.3 milyon dolar ödenmiş durumda. Tam 550 adet ETH ödenen arazi oyunda Genesis adlı bölgede satıldı.

Bir Arazi İçin 550 ETH Ödendi!

Twitter üzerinde Axie Infinity resmi hesabı üzerinden de duyurulan habere göre Genesis adasındaki (-20,-30) arazisi 550 ETH tutarından alıcı buldu. Bu da hem oyun hem sektör için büyük bir rekor gibi duruyor.

Geçtiğimiz aylarda rekor üstüne rekorlar kırmasıyla tanınan AXS şu anda 141 dolarlık bir değere sahip. Bu haberin duyurulmasıyla da önemli bir değer kazanan AXS çıkışını sürdürüyor. Buna ek olarak yaşanan olumlu olaylarla birlikte yıl sonu tahminleri 200 dolara kadar yükselmiş durumda. Bunun için bir aydan fazla zamanı bulunan NFT tabanlı oyun projesinin bunu başaracağına inanların sayısı oldukça fazla.

Her geçen gün oyuncu ve yatırımcı kitlesini iyiden iyiye arttıran Axie Infinity (AXS) kurumsalların da hedefinde. Bu zamana kadar büyük yatırımlarla adından söz ettiren proje yatırım almaya devam ediyor.

Kripto Para Lideri Bitcoin (BTC) Kritik 60.000 Dolar Sınırına Dayandı!

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

ETH/BTC İşlem Çiftinde Son 3 Yılın Rekoru Görüldü

Bitcoin karşısında büyük bir avantaj kazanan Ethereum son 3 yılın zirvesini gördü. ETH/BTC işlem çifti …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.