Ana Sayfa / Altcoinler / Az Bilinen SNX 1 Yılda 50 Kat Değer Kazanarak Rekor Kırdı!
Az Bilinen SNX 1 Yılda 50 Kat Değer Kazanarak Rekor Kırdı!
Az Bilinen SNX 1 Yılda 50 Kat Değer Kazanarak Rekor Kırdı!

Az Bilinen SNX 1 Yılda 50 Kat Değer Kazanarak Rekor Kırdı!

Advertisements

Synthetix Network Token (SNX) adı verilen ve çok fazla kişinin duymadığı bu altcoin birimi 1 yılda 50 kat değer kazanarak adeta bir rekor kırdı. Sadece bir yıl içerisinde %5000′ i aşan değer artışıyla dikkatleri üzerine çeken SNX, yatırımcısını zengin etmeyi başardı.

SNX’in 1 Nisan 2019 tarihinde başlattığı çıkış, bu dönemlere dek devam ederek büyük bir değer artışı yaşamasına sebebiyet verdi. O tarihlerde 0.04 dolardan işlem görmekte olan Synthetix Network Token, 2.06 dolar seviyelerini görmüş durumda. Yazının kaleme alındığı sıralarda ise 1.81 dolardan işlem gören bu altcoin, kripto paralardaki düşüşe rağmen son 24 saat içerisinde de değer kazanmayı başardı. Oldukça başarılı bir grafik çizen, ancak pekçok kişinin bilmediği altcoine olan ilgi ise artmaya devam ediyor. Kısa sürede bu denli değer kazanmasıyla kripto para forumlarında adı geçmeye başlayan SNX’de çıkışın devam etmesi umulmakta.

Bir DeFi projesi olan Syntheix, kullanıcılarının hisse senedi, kripto para ve emtialar dahil olmak üzere birçok türden alım satım yapmasına izin veriyor. Bu ekosisteme katılmak isteyen kişiler ise Bitcoin veya Etherum’larını bu token ile değiştirebilmekte. Bu şekilde bir nevi teminat olarak yatırılan SNX tokenler kullanıcılara ödül de kazandırabiliyor. Bu gibi birçok avantajı kullanıcıya sunan SNX, kısa sürede büyümeyi başardı.

Şu anda 259 milyon dolarlık hacim ile en büyük 3. DeFi platformu haline gelmeyi başaran Syntheix, çıkışını sürdürüyor. Özellikle de DeFi platformlarına olan ilginin azaldığı dönemde iyi bir performans gösterdiğini söylemek gerek. Gelecek vadeden bu platforma henüz birçok kripto para yatırımcısı uzak olduğu için çekingen davranabiliyorlar. DeFi işleyişi henüz yeni sayılabildiği için de yatırımcılara ulaşması biraz daha zaman alacaktır.

Herhangi bir merkeze ihtiyaç duymayan, yani merkeziyetsiz olarak bilinen DeFi platformları herhangi bir otoriteye ihtiyaç duymamaktadır. Blockchain ağları üzerine inşa edilen DeFi, yeni nesil dijital paraların gelişimi için de büyük bir önem teşkil etmekte.

Cardano (ADA) Bu Güncelleme İle Değerini Katlayabilir!

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

20 Ekim: Bu hafta takip edilmesi gereken 4 altcoin

Advertisements 20 Ekim: Bu hafta takip edilmesi gereken 4 altcoin. Bitcoin (BTC) fiyat hareketleriyle doğru …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.