Ana Sayfa / Kripto Para / Bakkt CEO’su Amerikan Senatosunda
Bakkt CEO'su Amerikan Senatosunda
Bakkt CEO'su Amerikan Senatosunda

Bakkt CEO’su Amerikan Senatosunda

Advertisements

Dünya genelinde büyük hacimlere ulaşmayı başaran Bakkt CEO’su Amerikan senatosunda. Uzun bir süredir konuşulan ihtimal sonunda gerçek oldu. Bakkt’ın bu haberlerden sonra bir çok istatistiğini katladığını da belirtmek gerek. Güvenilirlik konusunda rakiplerini geride bırakmayı başaran Bakkt, üye sayısında da önemli bir artış yaşadı. Georgia Eyaleti Valisi Brian Kemp tarafından Amerikan senatosuna atanan Bakkt’ın CEO’su Kelly Loeffler, bundan sonra senatoda da yer alacak.

Tam bir Trump destekçisi olarak bilinen Doug Collins’in Trump tarafından senato için uygun görüldüğü bilinmekteydi. Ancak, bütün baskılara rağmen Georgia Eyalet Valisi Brian Kemp kararından vazgeçmedi. Tüm karşı çıkışlara rağmen Bakkt kripto para borsasının CEO’su senatoya uygun görüldü. Uzun bir süredir kripto paralara olan karşıtlığıyla bilinen Trump hükümeti bu olaydan hiç de memnun değil. Bu hamle ile birlikte kripto paraların biraz daha gündeme gelmesi bekleniyor. Gündemde yer edinen kripto paraların da değer kazanması bu olayın sonucu olarak beklenen bir diğer gelişme.

Kullanıma açıldığı ilk günden beri kendisini geliştiren Bakkt, son zamanlarda istatistiklerini göğe çıkarmış durumda. Geçtiğimiz ay birçok rekor kıran Bakkt, kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Tüm bu gelişmelere ek olarak da 9 Aralık tarihinde yeni Bitcoin opsiyon kontratlarının eklenmesi gündemde yer alan bir diğer konu. Platforma sürekli olarak yeni geliştimelerin eklenmesi de Bakkt’ı öne çıkaran büyük bir etmen. Amerika genelinde faaliyetlerini durduran bazı kripto para borsalarından sonra kalan boşluğu başarıyla dolduran Baktt, ilerleyen günlerde sürpriz gelişmelerle gelecek gibi görünüyor.

Rus Yetkiliden Kripto Para Yasağı Hakkında Açıklama Geldi

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

CoinPoker USDT İçin Çevrimiçi Poker Oyun Platformudur

Advertisements CoinPoker – endüstrinin en büyük ve en eski saf kripto poker odası olan CoinPoker, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.