Ana Sayfa / Altcoinler / Bakkt’dan çılgın altcoin ve bitcoin tahmini
Bitcoin haberleri

Bakkt’dan çılgın altcoin ve bitcoin tahmini

Advertisements

Bakkt’dan çılgın altcoin ve bitcoin tahmini

Ünlü Bitcoin platformu Bakkt, Bitcoin ve altcoin piyasası değerinde büyük bir artış öngörüyor. Bakkt, kripto para piyasasının değerinin 3 trilyon dolara çıkacağını tahmin ediyor.

Bakkt, kripto para piyasasının değeri 3 trilyon dolara çıkacak

Yeni bir yatırımcı sunumunda ünlü Bitcoin platformu Bakkt, tüm Bitcoin ve altcoin piyasası değerinin 2025 yılına kadar 3 trilyon dolara çıkacağını tahmin ediyor. Kripto para piyasasının mevcut piyasa değeri, makaleyi yazım sırasında 940 milyar dolar civarında yer alıyor. Bakkt, Victory Park Capital ile birleşme yoluyla halka açık bir şirket olma planını açıklarken bu meteorik tahmini yaptı.

Uzmanlara göre, bu tahmin Bakkt’ın Bitcoin ve altcoin’lerde büyük bir yükseliş beklediğini de açıkça gösteriyor. Intercontinental Exchange’e ait olan Bakkt, Bitcoin vadeli işlemlerini sunuyor ve kullanıcıların kripto para birimindeki günlük alışverişler için ödeme yapmasına olanak tanıyan, merakla beklenen Bakkt Uygulaması’nı yayınlamak için çalışıyor. Firma, şu anda bir Bakkt Uygulaması entegrasyonunu yalnızca davetli olarak test eden Starbucks ile ortaklık kurdu.

Bakkt Uygulaması, bu yılın Mart ayında kullanıma sunulacak

En büyük kahvehane zincirinin müşterileri, Starbucks Uygulaması’nı kullanarak Starbucks Kartları’nı yeniden yüklemek için Bakkt Cash kullanabilir. Bakkt, 400.000 kişinin Bakkt Uygulaması’na erken erişim için kaydolduğunu ve uygulamanın bu yılın Mart ayında kullanıma sunulmasının planlandığını söylüyor.

Hakkında Hasan

Farklı Makaleler

Bitcoin’e “Çöp” Diyen Ünlü İsim BTC Yatırımını Duyurdu!

Advertisements Bitcoin’e “Çöp” Diyen Ünlü İsim BTC Yatırımını Duyurdu! Mr. Wonderful olarak da bilinen Kevin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.