Binance %20 İndirim

Balinalar Bu Altcoin’den Alıyor! “Ralli Beklentisi Yüksek”

Balinalar Bu Altcoin’den Alıyor! “Ralli Beklentisi Yüksek”

Merkezi olmayan borsa ve altcoin projesi Sushiswap, Uniswap Labs’ın v3 duyurusunun gerisinde kalmadı. Resmi bir gönderide, BentoBox ve Kashi Lending adlı yeni ürünleri tanıttılar. Popüler analist Reynaldo Marquez’e göre, artık platformun kullanıcıları, kazançlarını en üst düzeye çıkarmak için yeni bir araca sahip.

Popüler altcoin Sushiswap, Uniswap’ın gerisinde kalmadı!

Merkezi olmayan borsa Sushiswap, önemli duyurusunu şu sözlerle açıkladı:

BENTOBOX, DİĞER DAPP‘LERİ ETKİNLEŞTİRMEK İÇİN İÇİNDE VARLIKLARI YATIRABİLECEĞİNİZ MERKEZİ OLMAYAN BİR “UYGULAMA MAĞAZASI” OLARAK HİZMET VEREN BİR KASADIR. KASHİ’NİN, BORÇ VERME PROTOKOLÜ TARAFINDAN DESTEKLENEN BİR MARJ TİCARET PLATFORMU OLAN BENTOBOX İÇİNDEKİ İLK DAPP’IMIZ OLDUĞUNU DUYURMAKTAN HEYECAN DUYUYORUZ VE KULLANICILARIN, GETİRİLERİ OPTİMİZE EDEBİLECEKLERİNİ ALGILADIKLARI ÇOK ÇEŞİTLİ KREDİ TOKEN ÇİFTLERİ OLUŞTURMALARINA OLANAK TANIYORUZ.

Bu Altcoin Büyük Yükseliyor! Analist: Yeni Zirveler Geliyor

BentoBox, açıklamaya göre kullanıcılarının flaş kredilerden ve ürün üzerine inşa edilen diğer stratejilerden kâr elde etmelerine izin verecek. Kashi, BentoBox’ta depolanan tokenlerin kullanımına izin verecek araç olacak:

ÖDÜNÇ VERME, ÖDÜNÇ ALMA VE EN ÖNEMLİSİ, TEK TIKLAMAYLA KALDIRAÇ ALIM SATIM İŞLEMLERİ İÇİN….

Bu duyuru, analist Ali Martinez tarafından paylaşılan verilerle örtüşüyor ve geçen hafta Sushiswap ile ilgili geliştirme faaliyetlerinde bir artış kaydetti. Aşağıdaki resimde gösterildiği gibi, geliştirme faaliyeti Mart ayının başından bu ayın 13’üne kadar zirveye ulaşana kadar arttı.

24 Mart’tan bu yana 15 yeni “orta boy” balina SUSHI’de yer aldı

Aynı zamanda analist Ali Martinez, SUSHI sahiplerinin dağıtım tablosunun “içerideki kişilerin bir yükseliş dürtüsü için hazırlanıyor olabileceğini” gösterdiğini belirtti. Son iki günde, SUSHI tokenlerine sahip adresler %8,10 artarak 10.000’den 100.000’e çıktı.

Olası bir boğa koşusu beklentisiyle analiste göre, 24 Mart’tan bu yana 15 yeni “orta boy” balina SUSHI’de yer aldı. Sonuç olarak, SUSHI üzerindeki satın alma baskısı önemli bir artış gösterdi. Bu yatırımcılar, SUSHI’nin fiyatının önümüzdeki günlerde artacağından emin görünüyor.

SUSHI grafikte yükseliş yörüngesinde – Kaynak: Tradingview

Sushiswap (SUSHI) UNI’den daha iyi performans gösteriyor

Son bir günde DeFi Pulse verilerine göre, Sushiswap kilitli toplam değerde (TVL) %0,64 artışla ilk 10 DeFi protokolünde 6. sıraya yükseldi. Buna karşılık, Uniswap aynı dönemde %3,40 büyüme kaydetti. Bununla birlikte, yönetim tokeni SUSHI kısa süre önce %12,3’lük kazançlarla daha yüksek büyüme gördü. Haftalık grafikte kayıplar hala var, ancak aylık grafikte kazançlar %12,4’te.

Kaynak: IntoTheBlock

UNI ise aynı dönemde %4,7’lik bir kazanç ile işlem gördü. Kısa vadede Reynaldo Marquez’e göre, SUSHI sahipleri hala önemli bir dirençle karşılaşabilir. IntoTheBlock’un Global In/Out of the Money metriği, yaklaşık 5.200 yatırımcının 10 dolarlık yüksek aralıkta 87 milyon SUSHI satın aldığını gösteriyor. Popüler analist Reynaldo Marquez’e göre, bu yatırımcılar mevcut seviyelerde kâr elde edebilirler. Sonuç olarak, bir satış baskısı olabilir.

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.