Ana Sayfa / Haberler / Ballıkaya Otomotiv Firması

Ballıkaya Otomotiv Firması

1970’de kurulan Ballıkaya firması otomotivlerin yedek parçalarının temini ve imalatını yapmaktadır. Forklift markalarının yedek parçalarını satan firma hem kaliteli hem de ucuz ürün temininin ilk adresi durumundadır.

Firmanın forklift yedek parça temini ve imalatı bulunan Forklift, büyük depo ve limanlarda kullanılan, ön tarafında iki tane uzun demiri sayesinde paletli ürünleri kaldırmayı sağlayan iş makinesidir. Stoklamalarda, ambarlarda, gümrüklerde ve depolama yapılan yerlerde kullanımı oldukça yaygındır. Bu makine yardımıyla malların yüklenmesi ve boşaltılması ya da bir yerden başka bir yere taşınması zahmetsizce yapılabilmektedir. Forklift aracı Milli Eğitim Bakanlığı tarafından verilen operatör kullanma belgesi olan kişiler tarafından kullanılır. Akümülatörlü, benzinli, L.P.G’li, ve Diesel ile çalışan çeşitleri vardır. Aracın önde gelen markaları Clark, Fiat, Daewoo, Hyster, Toyota, TCM, Samsung, BT, Yale, Nissan, Komatsu, CAT gibi markalardır.

Yedek Parça

Ballıkaya Otomotiv Firması, piyasada bulunan ve müşterilerin en çok tercih ettiği markaların ürettikleri

Forklift yedek parça temini konusunda önde gelmektedir. Firma, ucuz forklift yedek parça üretimi yapmakta olup, ürünlerinin ucuz olmasının yanında kaliteli olmasına da büyük önem göstermektedir. Firma hakkında ayrıntılı bilgiye http://ballikaya.com.tr/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Coinbase cüzdan kullanıcıları yeni Android kötü amaçlı yazılımları tarafından hedef alındı

Coinbase cüzdan kullanıcıları yeni Android kötü amaçlı yazılımları tarafından hedef alındı Alien olarak bilinen yeni …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.