Ana Sayfa / Altcoinler / Başarılı Analist Ben Armstrong Tarafından 20x Beklenen Altcoin
Bybit
Başarılı Analist Ben Armstrong Tarafından 20x Beklenen Altcoin
Başarılı Analist Ben Armstrong Tarafından 20x Beklenen Altcoin

Başarılı Analist Ben Armstrong Tarafından 20x Beklenen Altcoin

Daha öncesinde yaptığı başarılı analizlerle gündemde olan Ben Armstrong tarafından dikkat çeken bir altcoin açıklandı. En az 20x potansiyeline sahip olarak belirttiği bu altcoin yatırımcılarını şimdiden heyecanlandırmış durumda.

ADAX 20x Potansiyeline Sahip!

Analist tarafından Cardano ağının en iyi DEX ürünlerinden biri olarak açıklanan Adax için beklentiler oldukça fazla. Şu anda neredeyse hiçbir popüler borsada listelenmemiş olan Adax analistin açıklamalarıyla %20 değer kazandı. Armstrong tarafından ADAX hakkında yapılan açıklamalar ise şu şekilde:

“IOHK’nın ADAX üzerindeki Cardano-Ethereum köprüsünden yararlanarak, trader’lar ve token sahipleri token’larını Cardano ağına ve bu ağdan geçirebilir. Sadece birkaç basit tıklamayla anında aynı şekilde çalışan aynı değerde yerel bir token’a dönüştürülürler. Hepsinden iyisi, bu tek yönlü bir yol değil. İki yönlü bir çözümdür. Yani kullanıcılar tokenlerini ağda yakarak kaynağa geri taşıyabilirler.”

ADAX 10 Ekim Analiz
ADAX 10 Ekim Analiz

Haberimizin hazırlandığı anlar itibariyle 1.15 dolardan işlem gören ADAX önemli bir çıkış yaptı. Coinmarketcap verilerinden de rahatça anlaşılan bu durum onun potansiyelini bir kez daha ortaya koymuş durumda. Ayrıca 60 milyon dolar gibi oldukça mütevazi bir piyasa değerine sahip olduğunu belirtmek gerek. Yani olası bir nakit akışı ADAX için gerçekten de önemli bir koşunun başlangıcı olabilir.

Önümüzdeki Hafta Takip Edilmesi Gereken 2 Altcoin!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

En büyük 6. kripto para birimi konumunda olan Cardano (ADA) bugün sert bir şekilde yükseldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.