Ana Sayfa / Analizler / Başarılı Analist Bitcoin’in Düşebileceği Seviyeyi Duyurdu
Bybit
Başarılı Analist Bitcoin'in Düşebileceği Seviyeyi Duyurdu
Başarılı Analist Bitcoin'in Düşebileceği Seviyeyi Duyurdu

Başarılı Analist Bitcoin’in Düşebileceği Seviyeyi Duyurdu

Başarılı analist kripto para lideri Bitcoin’in düşebileceği seviyeyi duyurdu. Takipçileri ile BTC’nin bu piyasada hangi seviyeye kadar inebileceğini paylaşan “Dave the Wave” yatırımcıları korkuttu.

Bitcoin Önümüzdeki Aylarda 16.000 Dolara Kadar Düşebilir!

Bitcoin için başarılı analistin tahmini birçok kişiyi korkutmuş durumda. Buna göre liderin önümüzdeki aylarda 16.000 dolara kadar ineceğini belirtiyor. Bunun için 200 haftalık hareketli ortalamaya ineceği şeklinde yorum yapan Dave the Wave hareketli günler yaşanacağının altını çizdi.

Analist tarafından yapılan yorumlara ek olarak Bitcoin için yatırımcıların nabzı da tutuldu. Buna göre ağa yeni katılan cüzdan sayısında da bir azalma mevcut. Bunun popülarite ile alakalı olduğunu belirten bir başka Kripto analisti olan Ali Martinez yeni yatırımcıların piyasaya girmekten çekindiğini belirtiyor.

Coinmarketcap üzerinden alınan verilerde son 24 saatlik Bitcoin istatistikleri mevcut. Buna göre de tamamen kırmızıyla kaplanmış bir tablo görüyoruz. Hiç de iç açıcı olmayan bu tablo büyük bir düşüşü tetikleyebilecek güçte. Buna ek olarak pozitif düşünen kişiler El Salvador ve bazı büyük kurumsalların satın alımlarını dikkat çekici olarak vurguluyor. Bu tarz büyük çaplı satın alımların satış baskısını azaltabileceği yönünde düşünceler mevcut. Ancak bu durum şuan için işe yaramamış gibi görünüyor. Yine de milyonların merakla takip ettiği piyasalarda neler olacak hep birlikte göreceğiz.

Bitcoin (BTC) 2021 Sonunda 350.000 Dolara Ulaşabilir!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Bitcoin Tekrardan 64.000 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı

Bitcoin Tekrardan 64.000 Doların Üstüne Çıkmayı Başardı

Kripto para lideri Bitcoin (BTC) gece saatleri itibariyle tekrardan rekora koşuyor. Şu anda 64.200 dolardan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.