Ana Sayfa / Altcoinler / Başarılı Analist, Cardano’nun 8 Doları Göreceği ve Rallinin Biteceği Tarihleri Açıkladı!

Başarılı Analist, Cardano’nun 8 Doları Göreceği ve Rallinin Biteceği Tarihleri Açıkladı!

Başarılı Analist, Cardano’nun 8 Doları Göreceği ve Rallinin Biteceği Tarihleri Açıkladı!

Ünlü kripto para analisti ve etkileyicisi Ben Armstrong, popüler altcoin Cardano’nun rallisinin önümüzdeki altı ay boyunca devam etmesini bekliyor. Ben Armstrong, 31 Ekim’e kadar Cardano (ADA)’nun 8 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor.

Ben Armstrong: 31 Ekim’e kadar Cardano 8 dolar seviyesine ulaşacak

Başarılı analist Ben Armstrong, 31 Ekim’e kadar Cardano’nun (ADA) 8 dolar seviyesine ulaşacağını tahmin ediyor. Bu noktada Ben Armstrong, yatırımcıların kâr etmeye başlayacağını söylüyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ALTCOİN DÖNGÜSÜNÜN SONUNDA, SANIRIM CADILAR BAYRAMI CİVARINDA OLACAK. CARDANO‘NUN 8 DOLARA ULAŞTIĞINI GÖREBİLİYORUM. BİRÇOK İNSANIN 10 DOLARA ULAŞMASINI İSTEDİĞİNİ GÖREBİLİYORUM. VE SANIRIM 8 İLE 9 DOLAR ARASINDA OLACAK. İNSANLAR KÂR ETMEYE BAŞLAYACAK VE BU BİR ŞEKİLDE SON OLACAK.

Birçok Tahmini Tutan Analist: Cardano Bu Seviyelere Gidiyor! İşte Giriş Noktaları

Ben Armstrong: Şimdi bazı kurumların Cardano’ya baktığını görüyoruz…

Yazma sırasında Cardano 1,20 dolardan işlem görüyor ve 10 dolarlık bir fiyat hedefine ulaşmak için %700’ün üzerinde değer kazanması gerekiyor. Ben Armstrong, benimsenmesi arttıkça Cardano’nun ‘uzun süre buralarda olacağına’ inandığını açıkladı. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

ŞİMDİ BAZI KURUMLARIN CARDANO’YA BAKTIĞINI GÖRÜYORUZ. VE BUNUN BİR NEDENİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. UZUN VADELİ OYUNU, YAVAŞ YOL HARİTASINI ANLIYORLAR.

Başarılı Analist: Patlamaya Hazır Altcoin Arıyorsanız Bu 6’sına Bakın!

Ben Armstrong: Coinbase IPO’su, Bitcoin ve altcoin’lere yükseliş getirecek

Kripto para birimi etkileyicisi ve analisti Ben Armstrong, yaklaşan ilk halka arzın (IPO) Bitcoin dahil kripto para birimleri için yükselişe işaret ettiğini vurguluyor. Ben Armstrong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

…COİNBASE IPO’NUN KENDİSİYLE BİRLİKTE ÇOK FAZLA MANİPÜLASYON GETİRECEĞİNE İNANIYORUM. ÇÜNKÜ COİNBASE İÇİN FAYDALI… COİNBASE’İN DEĞERLEMESİNE BAKARSANIZ, DOĞRUDAN BİTCOİN FİYATINA BAĞLI. KRİPTO PİYASASINDA ÇOK PARAYA SAHİP ÇOK SAYIDA İNSAN VAR. VE BU İNSANLARIN ÇOĞU COİNBASE’YE BAĞLI. COİNBASE’İN BİRKAÇ YIL ÖNCE YIKAMA TİCARETİ YAPTIĞINI BİLİYORUZ. BUNUN İÇİN BÜYÜK BİR CEZA ALDILAR. YANİ ONLARIN ALTINDA OLMADIĞINI BİLİYORUZ. TABİİ Kİ ŞİMDİ, MUHTEMELEN BİRAZ DAHA İYİ SAKLAYABİLİRLER. BENCE… COİNBASE’NİN 14 NİSAN IPO GÜNÜNÜN BİTCOİN DAHİL HERKES İÇİN YARARLI OLACAK GÖRECEĞİZ.

Binance

Hakkında Halil

Farklı Makaleler

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para

Yeni haftada takip edilecek 5 kripto para Boğalar Bitcoin fiyatını dengelemeye çalışıyorlar ve başarılı olurlarsa VET, SOL, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.