Ana Sayfa / Altcoinler / Başarılı Analist En Az 2x Beklediği 5 Kripto Parayı Açıkladı
Başarılı Analist En Az 2x Beklediği 8 Altcoin'i Açıkladı
Başarılı Analist En Az 2x Beklediği 8 Altcoin'i Açıkladı

Başarılı Analist En Az 2x Beklediği 5 Kripto Parayı Açıkladı

Başarılı analist ve kripto para yatırımcısı Lark Davis kısa bir süre önce yaptığı açıklamalarla takipçilerinin dikkatini çekmiş durumda. Kısa süre içerisinde yatırımcısına güzel kazançlar sunması beklenen o altcoinler hali hazırda pek de iyi bir performans gösteriyor sayılmazlar. Ancak açıkladığı projelerin arkasında duran başarılı analist Davis’in belirttiği altcoinler; Polkadot (DOT), MATIC, Elrond (EGLD) RAMP, Injective (INJ) gibi projelerden oluşuyor.

Daha öncesinde birçok tahmininde başarılı olan analist Lark Davis yukarıda saydığımız 5 altcoin dışında büyük projeleri de yakından takip ettiğini belirtti. Bunların başında Bitcoin (BTC) gelirken Cardano (ADA) da yine analistin dikkat kesildiği kripto paralardan birisi. Söz konusu altcoinlerden Cardano (ADA) haberimizin hazırlandığı saatler itibariyle 1.48 dolardan işlem görüyor. Önümüzdeki süreçte ADA için 5 dolar gibi oldukça iddialı bir tahminde bulunan analist yatırımcıların iştahını kabartmış durumda.

13 Yaşındaki Genç Milyonlarca Dolarlık Altcoin Projesini Yürütüyor

Binance

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Neredeyse Tüm Kripto Paralar Düşerken Sadece Bu İkili Çıkışta

Bugün sabaha karşı büyük bir düşüş trendi içerisine giren kripto paralar birçok yatırımcıyı zarara uğratmış …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.