Binance %20 İndirim
Bu Hafta İzlenebilecek 5 Altcoin Projesi (8 Kasım)

Başarılı Analistten Bu Hafta İzlenebilecek 4 Altcoin Tavsiyesi (8 Kasım)

Daha önce yaptığı başarılı analizler ile öne çıkan Rakesh Upadhyay bu hafta izlenebilecek 4 altcoin projesini takipçileriyle paylaştı. Buna göre listenin ilk sırasında Polkadot (DOT) bulunuyor.

1- Polkadot (DOT)

Haber yayın saatleri itibariyle 53.78 dolardan işlem gören Polkadot (DOT) analist tarafından ilgi gördü. Son 24 saatte kazandırdığı %4 değerin de bunda katkısı olduğu söylenebilir Ancak DOT için önemli noktanın genel direncin üzerine çıkılması olduğu belirtilmekte. Bu ayın başında 49.78 dolarlık direnci aşan DOT halen bu seviyenin üstünden işlem görecek gibi duruyor.

2- Terra (LUNA)

Şu anda 54.10 dolar seviyesi ile yatırımcısını karşılayan LUNA da analistin listesinde bulunuyor. Buna göre 53.18 dolarlık nokta korunabilirse kısa sürede ilk olarak 56 ve daha sonra da 60 dolarlık seviyeler hedeflenmekte. Sizler de şimdiden Terra (LUNA) için daha yakından takibe başlayabilirsiniz.

3- Avalanche (AVAX)

Son günlerde önemli bir performansa imza atan Avalanche de (AVAX) başarılı analistin takibinde. Şu anda 90 doların üzerinden bizleri selamlayan AVAX için hedef çok daha yukarısı gibi görünüyor. Buna göre 79.80 dolarlık seviye korunduğu sürece 100 dolara doğru yolculuk da devam edecektir.

4- Elrond (EGLD)

Market hacmi açısından en büyük 37. kripto para projesi olan Elrond (EGLD) son günlerde çokça konuşuluyor. Bu sayede analistin listesine de girmeyi başaran için EGLD’nin geleceği de oldukça parlak gibi görünmekte. Bu hafta için de şu anki 311 dolarlık seviyesini ilk olarak 340 dolara taşımaya çalışacaktır.

İspanya’nın En Büyük Bankasından Bitcoin ETF Adımları

 

 

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’de Büyüyen Sorunların Ardından Kripto Paralar Düşüşe Geçti

Çin genelinde son günlerde birçok protesto patlak verdi ve ülkenin katı COVID-19 kısıtlamalarına tepkiler artıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.