Ana Sayfa / Altcoinler / Başarılı Analistten Shiba Inu (SHIB) Yatırımcısını Korkutan Açıklamalar
Bybit
Başarılı Analistten Shiba Inu (SHIB) Yatırımcısını Korkutan Açıklamalar
Başarılı Analistten Shiba Inu (SHIB) Yatırımcısını Korkutan Açıklamalar

Başarılı Analistten Shiba Inu (SHIB) Yatırımcısını Korkutan Açıklamalar

Bloomberg Intelligence analistlerinden biri olan Mike McGlone Shiba Inu (SHIB) yatırımcısını korkutan açıklamalarda bulundu. Uzman ismin yaptığı açıklamalara göre SHIB sert bir düşüşle karşı karşıya olabilir. Daha öncesinde Bitcoin üzerinde birçok noktayı doğru bilen McGlone Shiba Inu için yükselişe değer bir düşüş görüleceği açıklamasında bulundu.

Shiba Inu (SHIB) Sert Düşebilir!

Yaptığı son açıklamalarında Shiba için “Dogecoin özentisi” ve “13.000 kripto para arasında bir aşırılık örneği” sözlerini kullanan McGlone yatırımcıları sinirlendirdi. Ancak her şeye rağmen başarılı analist sözlerinin arkasında durduğunu belirtmekte. Shiba Inu’nun 40 milyar dolarlık değere ulaşmasına da değinen analist Dogecoin ile benzer bir riskin olduğunu açıkladı.

Hatırlayabileceğiniz üzere bundan 6 ay kadar önce 0.73 dolara kadar çıkan Doge ardından sert bir düşüş yaşamıştı. Shiba Inu için de benzer bir senaryonun yaşanacağını belirten kıdemli analist yatırımcıları uyardı.

Shiba Inu (SHIB) 10 Kasım
Shiba Inu (SHIB) 10 Kasım

10 Kasım günü itibariyle 0.00005377 dolardan işlem gören SHIB son günlerde önemli bir düşüş yaşadı. Buna rağmen topluluğun desteğiyle halen sert bir düşüş yaşamamış olan Shiba için bu durumun yakında gelebileceği düşünülüyor. Bu yüzden de ellerin tetikte olması her zaman için yararlı olacaktır.

Kripto Para Lideri Bitcoin (BTC) Yeni Bir Rekor Kırmayı Başardı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Uyuyan Dev Shiba Inu (SHIB) Tekrardan Uyandı!

Uyuyan Dev Shiba Inu (SHIB) Tekrardan Uyandı!

Uzun bir süredir düşmeye devam eden Shiba Inu (SHIB) bugün tekrardan hareketlenmiş durumda. Tıpkı uyanan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.