Ana Sayfa / Analizler / Başarılı Trader Bitcoin’in 200.000 Dolar Olacağı Zamanı Açıkladı!
Binance %20 İndirim
Başarılı Trader Bitcoin'in 200.000 Dolar Olacağı Zamanı Açıkladı!
Başarılı Trader Bitcoin'in 200.000 Dolar Olacağı Zamanı Açıkladı!

Başarılı Trader Bitcoin’in 200.000 Dolar Olacağı Zamanı Açıkladı!

Sosyal medya üzerinde on binlerce takipçisi bulunan başarılı trader Bitcoin’in 200.000 dolar olacağı zamanı açıkladı. Bu açıklamasıyla dikkatleri üzerine çeken isim büyük ilgi görmüş durumda.

Bitcoin Yıl Sonunda 200.000 Dolar Olacak!

Bitcoin’in Aralık ayında 200.000 dolar olacağını takipçileriyle paylaşan başarılı trader “PARABOLIT” bu paylaşımıyla büyük ilgi topladı.

Bitcoin’in ilk olarak 46.000 dolara çıkacağını belirten trader daha sonrasında 41 dolara geri çekilme olacağını kaydetti. Ancak buna ek olarak Aralık ayına doğru da büyük bir boğa koşusu ile 200.000 dolara tırmanılacağı düşünülüyor. Buna ek olarak şu anda analistin 46.000 dolarlık tahmini gerçekleşmiş durumda. Sıradaki hedef ise paylaşıma göre 41.000 dolara doğru bir çekilme olacağı yönünde.

Daha öncesinde de bu tarz paylaşımlarıyla dikkat çeken xCesar kripto para lideri için çılgın bir iddiayı ortaya atmış oldu. Söz konusu iddianın gerçek olup olmayacağını ise hep birlikte göreceğiz.

Cardano (ADA) İçin Beklenen Yükseliş Ne Zaman Gelecek?

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Ethereum 2.0

ETH Yatırımcısını Neler Bekliyor? (19 Haziran)

Haziran ayının ikinci haftasında yaşanan sert düşüşler, ETH / USDT işlem çiftini 896,1 dolara kadar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.