Ana Sayfa / Haberler / Başarılı Yatırımcıdan Shiba Inu (SHIB) İçin Heyecanlandıran Tahmin
Binance %20 İndirim
Başarılı Yatırımcıdan Shiba Inu (SHIB) İçin Heyecanlandıran Tahmin
Başarılı Yatırımcıdan Shiba Inu (SHIB) İçin Heyecanlandıran Tahmin

Başarılı Yatırımcıdan Shiba Inu (SHIB) İçin Heyecanlandıran Tahmin

Başarılı bir kripto para yatırımcısı olan Hewie Rattray Shiba Inu (SHIB) hakkında heyecanlandıran tahminlerde bulundu. Ünlü yatırımcı yaptığı açıklamalarda “Bir meme ekonomisinde yaşıyoruz” dedi ve ekledi:

Shiba inu gibi bir şeyin yükseldiğini gördüğünüzde sadece ferahlatıcı olduğunu düşünüyorum, çünkü bunun ciddi teknik şeylerle ilgili olmadığını anlıyorsunuz. Bazıları sadece eğlenceli

Kripto para ekosisteminde yakından tanınan Rattray aynı zamanda İngiltere merkezli kripto şirketleri KR1 ve Argo Blockchain’in erken destekçisi. Bu bakımdan kendisinin sektörle oldukça ilgili olduğunu söylemek mümkün.

Shiba Inu’da Son Durum (4 Kasım)

Shiba Inu 4 Kasım
Shiba Inu 4 Kasım

Bundan sadece 1-2 hafta öncesine kadar her gün rekorlar kıran SHIB bu günlerde ağır düşüş yaşadı. Özellikle de dev bir Shiba Inu balinasının birikimini 4 farklı cüzdana aktarması yatırımcıları germiş durumda. Bu gerginlik de bir çığ etkisi yaratarak 0.00004986 dolara kadar inilmesine neden oldu.

Dogecoin gibi şaka amaçlı bir token olmaktan çok SHIB ekibi kendi ekosistemini yaratmayı hedefliyor. Özellikle de topluluğun onlara verdiği destek ile SHIB için gerçekten büyük bir beklenti ortaya çıktığını söyleyebiliriz. Bu beklentiyi son rekorlarda son derece karşılayan Shiba Inu için performansın devam edip etmeyeceğini hep birlikte göreceğiz. Ancak bu süreçte düşüşün bir süre daha devam etmesi bekleniyor.

Enjin Coin (ENJ) Metaverse İçin 100 Milyon Dolarlık Bir Fon Ayırdı

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Resmi Çin ulusal haber medyası, okuyucuları kripto para birimine yatırım yapmalarını ve kullanmalarını önlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.