Ana Sayfa / Altcoinler / Belirlenen Bu 3 Altcoin’de Birikim Başladı | Fırsat Zamanı mı?
Belirlenen Bu 3 Altcoin'de Birikim Başladı | Fırsat Zamanı mı?
Belirlenen Bu 3 Altcoin'de Birikim Başladı | Fırsat Zamanı mı?

Belirlenen Bu 3 Altcoin’de Birikim Başladı | Fırsat Zamanı mı?

Advertisements

Kripto paralar üzerinde çeşitli analizler yapması ile tanınan Santiment firması tarafından belirlenen 3 Altcoin’de birikim başlamış olarak görünüyor. Yoğun bir şekilde balinalar tarafından alım yapıldığı tespit edilen bu Altcoin birimleri için fırsat zamanı mı? Merak edilen bu sorunun yanıtlarını sizlere vermeye çalışacağız. Daha sonrasında sizler de kendi analizleriniz sonucunda bunun iyi bir fikir olup olmadığı kanısına varabilirsiniz.

Balinaların ellerinde bulunan yüksek miktarlı coinleri inceleyen Santiment firması, açıklamasında şu şekilde konuştu:

“Birkaç hafta önce, üç ERC-20 kripto parayla ilgili, yüksek varlıklı yatırımcılar olarak bilinen balinalar tarafından en büyük birikim eğilimini gösteren bir makale yayınladık. O zamandan beri fiyat eylemleri şu şekilde değişti: LEND +%130, REN +%120, ZRX + %10. İyi ya da kötü, kripto piyasası hala balinanın oyun alanı gibi görünüyor.”

Santiment tarafından dile getirilen bu 3 Altcoin birimi; LEND, REN ve ZRX son dönemlerde önemli bir çıkış yakaladılar. Kripto para balinalarının da odağı halinde olan bu 3 kripto para birimine olan ilgi bir hayli fazla. Ancak bu coin birimleri diğerlerine göre çok daha az hacme sahip olduğu için kolay bir şekilde manipüle edilebiliyor. Bu yüzden istatistikler çıkış yönünde olsa da bunun çok da uzun sürmeyebileceği ihtimalini akılda bulundurmak sağlıklı olacaktır. Eğer bu birimlere yatırım yapma fikriniz varsa kendi analizlerinizden de geçirmeniz en doğrusu olacak gibi görünüyor. Hali hazırda yükselmiş olan kripto paralara daha sonradan yatırım yapmak da her zaman için büyük bir risk içermektedir. Bu durumları unutmadan gözden geçirmenizi tavsiye ediyoruz.

Bitcoin’de Durum Ne?

Kripto para lideri Bitcoin’e baktığımızda ise piyasaların durgun olduğunu görmek mümkün. Son zamanlarda yatırımcısını hiç de memnun etmeyen Bitcoin, yazının hazırlandığı sıralarda 9.167 dolardan işlem görmekte. Az da olsa bir düşüş yaşayan Bitcoin 10.000 dolar seviyesini denemeye artık yakın bile değil. Artık kripto para lideri için tek düşünülen 9.000 seviyesinin de altına düşmemesi olacaktır. Bu durumun da yaşanması halinde çok daha ağır bir düşüş görmemiz mümkün.

Çin Kendi Kripto Parası CBDC İçin Testlere Başladığını Duyurdu

Hakkında Yusuf Temel

Farklı Makaleler

Rick and Morty’nin Kurucusu NFT Piyasasına Giriyor

Advertisements Rick and Morty’nin Kurucusu NFT Piyasasına Giriyor Dijital sanat platformu Nifty Gateway, bu sabah …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.