Ana Sayfa / Altcoinler / Binance 15 altcoin’i delist ediyor

Binance 15 altcoin’i delist ediyor

Advertisements

Binance 15 altcoin’i delist ediyor

Lider Bitcoin ve altcoin borsası Binance, 15 altcoin çiftini delist ediyor. Listede popüler bir altcoin olan Holo (HOT) ile ilişkili bir ticaret çiftide bulunuyor.

Binance 15 altcoin çiftini platformundan kaldırıyor!

Öncü Bitcoin ve altcoin borsası Binance, bugün önemli bir duyuruda bulundu. Borsa 15 altcoin çiftini platformundan kaldıracağını açıkladı. Borsanın delist edeceği kripto para çiftleri arasında Holo (HOT) ile ilişkili bir ticaret çiftide bulunuyor. Bu durum Türkiye’de fazlaca Holo yatırımcısı bulunduğundan Türk yatırımcıları üzdü. Binance resmi internet sitesi aracılığıyla konuya yönelik şu açıklamayı yaptı:

BİNANCE, 14.01.2021 TSİ 15.00 İTİBARIYLA AŞAĞIDAKİ TİCARET ÇİFTLERİNİ KALDIRACAK VE TİCARETİ DURDURACAK: BZRX/BNB, TOMO/BNB, TRB/BNB, STEEM/BNB, HOT/BTC, MBL/BTC, AAVE/BKRW, ADA/BKRW, BNB/BKRW, BTC/BKRW, BUSD/BKRW, DOT/BKRW, ETH/BKRW, LINK/BKRW, XRP/BKRW. LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN: KULLANICILAR YİNE DE BİNANCE’DE BULUNAN DİĞER ALIM SATIM ÇİFTLERİNDE YUKARIDAKİ ALTCOİN’LERİ ALIP SATABİLİRLER. BKRW İŞLEM ÇİFTLERİNİN LİSTEDEN ÇIKARILMASI,  DAHA ÖNCE AÇIKLANAN TARİHE KIYASLA ÖNE ÇEKİLDİ. USDT/BKRW OCAK AYI SONUNA KADAR LİSTEDE KALACAK.

Sıcak Gelişme: Binance, 5 Altcoin Çiftini Delist Ediyor

Binance HOT/BTC çiftini neden platformundan kaldırdı?

Borsa açıklamasının devamında HOT/BTC çiftinin neden platformundan kaldırıldığını da belirtiyor. Binance’ye göre, HOT/BTC çifti düşük sat değerleri nedeniyle listeden çıkarıldı:

HOT/BTC VE MBL/BTC İŞLEM ÇİFTLERİ, DÜŞÜK SAT DEĞERLERİ NEDENİYLE LİSTEDEN ÇIKARILDI. RİSK UYARISI: KRİPTO PARA BİRİMİ TİCARETİ YÜKSEK PİYASA RİSKİNE TABİDİR. LÜTFEN İŞLEMLERİNİZİ DİKKATLİ YAPIN. BİNANCE, YÜKSEK KALİTELİ KRİPTO PARALARI SEÇMEK İÇİN ELİNDEN GELEN ÇABAYI GÖSTERECEK, ANCAK TİCARİ KAYIPLARINIZDAN SORUMLU OLMAYACAKTIR. DESTEĞİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER!

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri

Advertisements Ripple Yöneticilerinden Ethereum, Altcoin ve Kripto Para Tahminleri Ripple (XRP)’ın üst düzey yöneticileri, 2021 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.