Ana Sayfa / Altcoinler / Binance İşlem Kısıtlaması Yasağını Takiben Binance Coin Düşüyor
Binance İşlem Kısıtlaması Yasağını Takiben Binance Coin Düşüyor

Binance İşlem Kısıtlaması Yasağını Takiben Binance Coin Düşüyor

Advertisements

Bildiğiniz üzere binance coin bu hafta %4,37 oranında düşerek 20.55 dolar seviyelerinde dolanmaya başladı. Bu aynı zamanda Binance coin için tahakkuk edilen 20,71 desteğinin de kırılmasına neden oldu. Peki düşüş devam edecek mi ? Binance coin için tahmin edilen destek değer 20.71 idi, bu desteğin kırılması Binance coin’in 18 dolar seviyelerine kadar düşmesine neden olabilir mi ?

Binance coin son 1 aydır ciddi anlamda bir düşüş  yaşıyor. Son 30 günde ki değer kaybı %30’a yaklaştı. Önümüzde ki günlerde de bnb coin için ciddi anlamda düşüş kaydedeceğine dair bulgular mevcut. Binance coin’de yaşanan sert düşüşlerin elbette bir anlamı var. Binance Abd merkezli vatandaşların 12 Eylülden itibaren kendi platformlarında işlem kısıtlaması getirdi. Abd’li vatandaşlar hala hesaplarına erişip para çekebilirken para yatırmları pek mümkün olmayacaktır.  Bu konu, elbette  dünyada en çok kripto para işlemi yapılan Binance’in işlem kısıtlaması, BNB coin düşüşüne paralel yansıdı.

Binance coin 3,21 milyar dolar piyasa değeri ile hala en çok işlem yapılan kirpto para birimelrinden birisi, peki Binance Coin düşmeye devam edecek mi ?  Yoksa bizi şaşırtıp birden yükselmeye mi başlayacak ? Önümüzdeki günlerde bu konu hakkında takipte almaya devam edeceğiz..

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Bitcoin Çok Kısa Sürede 100 bin Dolar Olabilir

Advertisements Pek çok kripto para uzmanına göre Bitcoin değerinin kısa bir süre içerisinde 100 bin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.