Ana Sayfa / Coin Fiyatlar / Binance Borsasına Dava Şoku! Piyasalar Bu Yüzden mi Düştü?
Bybit
Binance Borsasına Dava Şoku! Borsalar Bu Yüzden mi Düştü?
Binance Borsasına Dava Şoku! Borsalar Bu Yüzden mi Düştü?

Binance Borsasına Dava Şoku! Piyasalar Bu Yüzden mi Düştü?

Gün içerisinde gelen bir habere göre Binance borsasına bir soruşturma davası açılmış durumda. Bloomberg Crypto tarafından duyurulan haberde borsanın yakından izlenmeye başlandığı açıklandı. Aslında hali hazırda kripto para borsalarının yakından takip edildiği bilinmekteydi ancak bu sefer soruşturma açılmış olmasının olayı başka bir boyuta taşıdığı düşünüyor.

Binance Dava Olayı

Resmi Binance Twitter hesabından yapılan paylaşımda haber alıntılanarak yasal sorumlulukların ciddiye alındığının altı çizildi. ABD dahil birçok ülkede hali hazırda polis gibi yasal güçlerle iş birliği içerisinde olduğunu belirten Binance açılan davanın bir sorun teşkil etmeyeceğini söylemekte. Ancak yatırımcılar bu olayı ciddiye almış olsa gerek ki birçok kripto para birimi ağır bir şekilde düşüşe geçti. Bazı yatırımcılar paralarını Binance’den nakite çekmeye çalışınca büyük bir çığ hareketi oluştuğunu söyleyebiliriz.

 

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Ufak Bir Shiba Inu Yatırımıyla Yüzbinlerce Dolar Kazanan Kişi İşini Bıraktı

Ufak Bir Shiba Inu Yatırımıyla Yüzbinlerce Dolar Kazanan Kişi İşini Bıraktı

Popüler meme token projesi Shiba Inu ilginç hikayelere konu olmaya devam ediyor. Şimdi de bir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.