Binance %20 İndirim
Binance Bu 4 İşlem Çifti İçin Destek Vermeyi Kesiyor
Binance Bu 4 İşlem Çifti İçin Destek Vermeyi Kesiyor

Binance Bu 4 İşlem Çifti İçin Destek Vermeyi Kesiyor

İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance 4 işlem çifti için desteğini keseceğini açıkladı. Borsa tarafından açıklanan işlem çiftleri ise şu şekilde:

AXS/BIDR, CAKE/BRL, SUSHI/BIDR, WAVES/RUB

Kaldırılan bu işlem çiftlerine ek olarak borsaya 6 yeni çiftin ekleneceği duyuruldu. Türk lirası ağırlıklı olan bu çiftler ise şu şekilde:

COS/BUSD, CTXC/BUSD, FTM/TRY, MANA/BNB, MINA/TRY ve XTZ/TRY

Borsa tarafından yapılan açıklamalara göre işlem çiftleri kaldırılsa da söz konusu coinler borsada halen alınıp satılabilecek. Kullanıcıların bu süreçte sadece farklı işlem çiftlerine yönelmeleri gerekiyor. Söz konusu çiftlerin silinme tarihi ise 24 Aralık günü olarak belirtildi.

FED Faiz Kararının Ardından Kripto Para Piyasalarında Son Durum

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.