Binance %20 İndirim
Binance CEO'su 200 Milyar Dolarlık Servetinin Çoğunluğunu Bağışlamak İstiyor
Binance CEO'su 200 Milyar Dolarlık Servetinin Çoğunluğunu Bağışlamak İstiyor

Binance CEO’su 200 Milyarlık Servetinin Çoğunluğunu Bağışlamak İstiyor

Endüstri analistlerinin tahminlerine göre serveti 200 milyar doları aşan Binance CEO’su Changpeng Zhao servetinin çoğunluğunu bağışlamak istediğini belirtti. Yaptığı açıklamalarda mali açıdan özgür olduğunu dile getiren Zhao, bu yüzden de servetini bağışlama niyetinde olduğunu belirtiyor:

“Bugüne kadar Rockefeller gibi birçok zengin girişimci veya kurucunun yaptığı şekilde, servetiminin çoğunu bağışlamayı planlıyorum. Servetimin yüzde 90, 95 veya 99’unu bağışlamak niyetindeyim.”

Associated Press’e konuşan Binance CEO’su artık çok fazla paraya ihtiyacı olmadığını ekledi. Bununla birlikte de milyarder ismin bağışını nereye yapacağı konusunda soru işaretleri devam ediyor.

Hali hazırda bazı kripto para birimlerine de yatırımları bulunan Zhao buradan da servetini büyütmekte. Bu yüzden de hesaplanan servetin günden güne büyümeye devam edeceği düşünülüyor. Ayrıca ünlü isim Binance şirketinin de en büyük hissedarı konumunda. Hisselerin büyük bir çoğunluğunu elinde bulunduran Zhao’nun şirketi şu anda yaklaşık 300 milyar dolar tahmini değerlemeye sahip.

Shiba Inu (SHIB), Ethereum Ağının En Büyüğü Oldu

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.