Binance %20 İndirim
Binance CEO'su Akbank İle İş Birliğini Değerlendirdi
Binance CEO'su Akbank İle İş Birliğini Değerlendirdi

Binance CEO’su Akbank İle İş Birliğini Değerlendirdi

Dünyaca ünlü kripto para borsası olan Binance firmasının CEO’su CZ, Akbank ile yaptıkları iş birliğini değerlendirdi. Bu iş birliği Türkiye’deki Binance kullanıcıları için büyük bir avantaj sağlıyor.

Türkiye’nin en büyük ve köklü bankalarından birisi olan Akbank ile iş birliği yapan Binance, kripto para yatırımcıları için geniş olanaklar sunmasıyla da tanınıyor. Son zamanlarda ülkemizdeki varlığını başlatan ve hızlı bir şekilde yatırımlarını genişleten borsanın kullanıcı sayısı da önemli sayıda artış gösterdi.

Daha öncesinde Papara ile iş birliği yapan firma, kullanıcıların kolayca para çekip yükleyebilmeleri için Akbank ile de ortaklığını duyurdu. Bu sayede ülkemizdeki kullanıcılara büyük kolaylık ve hız sağlamış olan firma, oldukça olumlu yorumlar alıyor.

Düşük Komisyon Miktarı İle Hizmet

Binance CEO’su Changpeng Zhao tarafından yapılan açıklamalara göre kullanıcılar oldukça düşük komisyon miktarı ile hizmet alabilecekler. Açıklamaya göre Akbank kullanıcıları Binance’e komisyon ödemeden hızlıca para yükleyebilecekler. Akbank hesabına para çekerken ise sadece 2.5 TL gibi bir ücret ödenmesi gerekiyor. Oldukça düşük bir miktar olan 2.5 TL’nin diğer borsalara kıyasla oldukça uygun olduğunu söyleyebiliriz.

Ülkemizdeki faaliyetlerini duyurduğundan bu yana yatırımcı kitlesini kendisine çeken Binance, Türk kripto para borsalarının faaliyetlerini de hızlandırmış görünüyor. Söz konusu borsanın ülkemize girmesi ile birlikte birçok borsa komisyon oranlarında indirime gitmek zorunda kaldı. Yüksek komisyon miktarı ödemek istemeyen kullanıcıların bir çoğu ellerindeki varlıklarını Binance’e geçirdiğini bildirmekte. Türk kullanıcılarının yerli borsaları tercih etme sebebi olan bankalar aracılığıyla kolayca para yükleme ve çekme özelliğinin Binance borsasına eklenmesi ile birlikte ortalık daha da karışacak gibi görünüyor.

Dünyanın Sonu Gelse Bile Bitcoin Kodları Korunabilecek

https://www.binance.com/tr

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.