Binance %20 İndirim
Binance CEO'su CZ İşlemlerin Manipüle Edilip Edilmediği Sorusunu Yanıtladı
Binance CEO'su CZ İşlemlerin Manipüle Edilip Edilmediği Sorusunu Yanıtladı

Binance CEO’su CZ İşlemlerin Manipüle Edilip Edilmediği Sorusunu Yanıtladı

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance şirketine uzun zamandır piyasaların manipüle edilip edilmediği soruları gelmekteydi. Şirketin CEO’su CZ bugün kullanıcılardan gelen bu soruya yanıt verdi. CZ’den bu soruya gelen yanıt ise şu şekilde oldu:

“Binance’in güncel işlem hacmi düşünülecek olursa, işlem ücretlerinden büyük miktarda gelir elde edildiği söylenebilir. Kısa vadede para kazanabilmek için bir şeyleri manipüle etmeye gerek yok. Akıllı insanlar, uzun vadede güveni korumaya çalışır.”

Kısacası şirketin hali hazırda iyi bir kazancı olduğunu belirten ünlü isim böyle bir şeye ihtiyacı olmadıklarını vurguladı. Bunun yerine kullanıcıların güveninin daha önemli olduğunu belirten CZ bu cevabıyla saygı kazanmış durumda.

Dünya çapında 3.000’den fazla çalışanı bünyesinde barındıran şirket zaman zaman teknik aksaklıklar yaşanmasına da değindi. Bu konuda ne kadar çaba sarf edilse de bazı şeylerin önüne geçilmesinin mümkün olmadığının altı çiziliyor.

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Tornado Cash

Kısıtlamaların Ardından Tornado Cash Aktif Kalmaya Devam Ediyor mu?

Kripto güvenlik firması CertiK tarafından bugün yapılan açıklamada, bir şirketin kripto karıştırıcı platform olan Tornado …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.