Binance %20 İndirim

Binance CEO’su CZ, Terra İçin Çatallamanın İşe Yaramayacağını Söyledi

Binance CEO’su Changpeng Zhao, Terra’nın blok zinciri planının işe yaramayacağını çünkü bunun bir değer getirmeyeceğini söyledi.

Zhao Cumartesi günü bir tweet’te “İşe yaramayacak,” dedi. “Çatallama yeni çatala hiçbir değer kazandırmaz. Bu sadece bir dilek.” diye ekledi.

Zhao’nun tweet’i, Terraform Labs’ın kurucusu ve CEO’su Do Kwon’un geçen haftaki çöküşünden sonra Terra için bir kurtarma planı önermesinden bir gün sonra geldi. Kwon, Terra blok zincirini kuracak, yeni bir blockchain yaratacak ve paydaşlara 1 milyar token dağıtacak demişti. Kwon, “Terra topluluğunun, topluluğu ve geliştiriciler için ekosistemi korumak için zinciri yeniden inşa etmesi gerekiyor.” dedi.

Ancak Zhao’ya göre, “daha çok token basımı değer yaratmaz.” Sadece “mevcut madeni para sahiplerini eritir.”

Zhao ayrıca Luna Foundation Guard’ın Bitcoin rezervlerinin nerede olduğunu sordu. “Bu BTC’nin HEPSİ ile UST satın almak için kullanılması gerekmez mi?” diye sordu.

Luna Foundation Guard, 1,2 milyar dolardan fazla Bitcoin rezervi için bir açıklama yapmadı. UST’yi desteklemek için 2 milyar dolardan fazla Bitcoin rezervi topladı ve 750 milyon dolarlık Bitcoin kredisi sağladı. Diğer BTC varlıklarıysa şu anda anonim durumda.

UST, fiyatını korumak için LUNA üzerinde muazzam bir baskı yaratan ABD dolarına sabitini kaybettiğinde tüm tokenler çöktü. İki tokenin etkileşime girecek şekilde tasarlanma şekli nedeniyle bu, LUNA’nın adetinde büyük bir artışa ve bunun sonucunda fiyatta bir düşüşe yol açtı.

Ethereum (ETH) İçin Yatırımcıları Neler Bekliyor? (15 Mayıs)

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte. Not: Site üzerinde yazılan makaleler haber niteliğinde olup hiçbir yatırım tavsiyesi içermemektedir. Buna ek olarak yatırımlarınız ile aranıza üçüncü kişileri koymanız da kesinlikle tavsiye edilmez. Gizliliğin hat safhada olduğu kripto para dünyasında dikkatli olmanızı tavsiye eder, bol şanslı günler dilerim :)

Farklı Makaleler

Genesis Nedeniyle Sektörde Oluşan Korku Hafifliyor

Cathie Wood’un Ark Invest’i GBTC hisseleri satın alarak kripto piyasasına olan güveni geri kazandırırken, Grayscale …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.