Ana Sayfa / Haberler / Binance CEO’su Zhao Changpeng, ‘Warren Buffett Bilgisi Olmadan Konuşuyor’
Binance %20 İndirim
binance-zhao-changpeng

Binance CEO’su Zhao Changpeng, ‘Warren Buffett Bilgisi Olmadan Konuşuyor’

Geçtiğimiz günlerde Bitcoin’le ilgili ABD’li milyarder ve yatırımcı Warren Buffett, sanal para birimlerinin sonunun “kötü” olacağına inandığını söylemişti.

Binance CEO’su Zhao Changpeng, Bloomberg TV’deki 10 Ocak röportajında ​​Warren Buffet’in kripto paraların”kötü sonla biteceği” konusundaki görüşlerine kısaca değindi.

Changpeng, Buffet’in Borsadaki başarı ve uzmanlığına saygı duyduğunu belirtti. Ancak Buffet’in kripto para konusunda hiçbir bilgisi olmadığına inandığını ifade etti.

Changpeng, “Warren Buffett yatırım açısından gerçekten saygı duyduğum bir adam, ancak kripto para birimlerini anlamadığını düşünüyorum. Uzman olduğu diğer konularda ona saygı duyuyorum. Ancak kripto para birimleri üzerinde büyük bir hata yaptığını düşünüyorum” dedi.

Warren Buffet, daha öncede Bitcoin’e karşı çıkmış ve “bir serap” şeklinde tanımlamıştı.

Changpeng ve Buffet, kripto para konusunda fikir birliğine varamazken, en azından Buffet’ın konuyla ilgili bilgisinin sınırlı olduğunu kabul etmişti. Buffet, bir röportajda kripto para birimleri hakkında hiçbir şey bilmediğini itiraf etmişti. Futures da dahil olmak üzere kripto para ticaretinde hiçbir zaman herhangi bir pozisyon almayacağını ve “Neden bilmediğim bir şeyde kısa veya uzun vadeli yatırım yapayım” diye açıklama yapmıştı.

Bu arada Binance, üç gün önce hesap kaydını açtıktan sonra 10 Ocak Çarşamba günü 240.000 yeni kullanıcı kaydetti. Binance ​​CEO’su Changpeng, borsanın her hafta “sürekli olarak birkaç milyon” yeni kullanıcı eklediğini belirtti. Altı ay önce başlatılan Binance, hacim olarak şimdiye kadar yapılan en büyük kripto alışveriş borsası.

Hakkında Mehmet Bilen

Farklı Makaleler

Çin'den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Çin’den Bitcoin Yatırımları Hakkında Uyarılar Devam Ediyor

Resmi Çin ulusal haber medyası, okuyucuları kripto para birimine yatırım yapmalarını ve kullanmalarını önlemek için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.