Ana Sayfa / Altcoinler / Binance Coin (BNB) 40 dolar olabilir mi ?
Binance'e Türk Kredi Kartı İle Alış Seçeneği Yolda
Binance'e Türk Kredi Kartı İle Alış Seçeneği Yolda

Binance Coin (BNB) 40 dolar olabilir mi ?

Binance Coin (BNB) 40 dolar olabilir mi ?

Son haftalarda, kripto para piyasasının çoğu, birkaç seçilmiş altcoin dışında kötü bir performans sergiliyor. Bunlardan biri, önceki bir makalede tartışılan Yearn.finance ( YFI ). Başarılı olan diğer büyük kripto para birimi Binance Coin ( BNB ), kripto para birimi borsasının jetonu 18 dolara düştü ve bir hafta içinde hemen 32 dolara çıktı. 

Bu, birkaç gün içinde% 80’lik bir rallidir ve bu nedenle, BNB’nin bir sonraki adımda nereye gidebileceğini ölçmek için teknik analiz için hazırdır. 

Günlük kripto piyasası performansı. Kaynak: Coin360

Binance Coin, tüm zamanların en yüksek seviyesi test edilmeden önce nihai dirençle karşı karşıya 

BNB / USDT 3 günlük grafik. Kaynak: TradingView

Binance Coin’in 3 günlük grafiği, geçen hafta büyük bir artış ve bazı güzel teknik analizler gösteriyor.Bitcoin’in ( BTC ) düşüşü nedeniyle Binance Coin fiyatı ciddi şekilde düştü, çünkü 18 dolar seviyesindeki seviye bu desteğin testini gördü.

Genel olarak, 18 dolardan 25 dolara sıçrama, fiyatın 25 dolarlık direnç seviyesini kırmasına neden oldu. Grafik, bir sonraki direnç bölgesinin 32-35 dolar arasında bulunduğunu ve şu anda beşinci sıradaki kripto para birimi tarafından piyasa değeri ile test edilen alan olduğunu gösteriyor. 

Binance Coin’in fiyatı bu kırmızı alanın üzerine çıkarsa, tüm zamanların en yüksek seviyelerinin test edilmesi çok muhtemel görünüyor. Bununla birlikte, kripto para biriminin bu kırmızı alanı ilk kez test etmesi, satıcıların devreye girmesi gerektiğinden tek seferde bir kırılma olasılığının daha düşük olduğu anlamına gelir.

BNB / BTC, 100 günlük ve 200 günlük MA’ların üzerinde kırılıyor

BNB / BTC 1 günlük grafik. Kaynak: TradingView

BTC Binance Coin çifti, tersine kırılmış hassas bir yapı gösteriyor. Benzer bir senaryo, Aralık 2018’de görüldü ve 100 günlük ve 200 günlük hareketli ortalamaların (MA) üzerinde bir kırılma, fiyatın önemli ölçüde yükselmesine neden oldu.

Geçtiğimiz haftalarda, MA’lar güzelce bir araya geldiklerinde ve dirençten desteğe çevrildiklerinde benzer bir senaryo ortaya çıktı.Ek olarak, 0.00022500 sats’taki kritik direnç bölgesi nihayet kırıldı, bu da başka bir zincirleme reaksiyona ve fiyatın daha da yükselmesine neden oldu. 

BNB / BTC 1 günlük grafik. Kaynak: TradingView

Binance Coin fiyatı, birkaç testin direnç bölgesini geçemediği için on iki aydan fazla bir süredir 0.00022500 sats aralığına karşı dalgalanıyor. Son test, güçlü bir kırılmaya yol açtı ve yeni bir dürtü hareketinin başlamasına neden oldu – 2019’un başındakine çok benzer bir fiyat hareketi.

Binance Coin 35 dolara yükselebilir mi?

BNB / USDT 2 saatlik grafik. Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, 31 dolarlık önceki direnç bölgesi desteği sürdürmeye devam etmelidir. Böyle bir durumda, 35 dolarlık potansiyel bir hedef masalarda. Yapı kendi içinde yükselen bir trend çizmeye devam ederse, tüm zamanların en yüksek seviyesinin olası bir testi de muhtemeldir.Ancak Binance Coin’in fiyatı 31 $ ‘ın altına düşerse, yatırımcılar 28 $ ve 26 $’ dan potansiyel destek bölgeleri testi beklemelidir. 

Hakkında Onur

Farklı Makaleler

FED Sayesinde Bitcoin Tekrardan 9.500 Dolar Seviyesinde

Fed dijital dolar araştırmasının detaylarını açıkladı

Fed dijital dolar araştırmasının detaylarını açıkladı Cleveland Merkez Bankası başkanı ve CEO’su, Fed’in dijital dolar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.