Ana Sayfa / Altcoinler / Binance Coin (BNB) İçin 10.000 Dolar Olacak İddiası!
Bybit
Binance Coin (BNB) İçin 10.000 Dolar Olacak İddiası!
Binance Coin (BNB) İçin 10.000 Dolar Olacak İddiası!

Binance Coin (BNB) İçin 10.000 Dolar Olacak İddiası!

Binance Coin (BNB) için 10.000 dolar olacağı yönündeki iddia yatırımcıları heyecanlandırmış durumda. İddianın kaynağı olan “Mr. Icy” adlı analist bu paylaşımıyla dikkatleri üzerine çekmeyi de başardı.

 Başarılı Trader BNB Yatırımcılarını Heyecanlandırdı!

Başarılı trader Mr. Icy yaptığı paylaşımla Binance Coin (BNB) yatırımcılarını heyecanlandırdı. Buna ek olarak ünlü ismin aynı paylaşımda yer verdiği bir diğer proje de CAKE oldu. Ünlü swap sistemlerinden birine ait olan CAKE de yatırımcıya göre kısa sürede 2.000 dolara göz kırpacak güce sahip.

Son birkaç gündür dalgalı bir piyasaya sahip olan BNB yatırımcısının umutlarını henüz canlandırabilmiş değil. Buna rağmen 500 dolarlık direnç noktasına oldukça yakın seyretmesi onun yeni bir ralli yakalayabileceğine dair inancı güçlendiriyor.

Bildiğiniz üzere BNB dünyanın en büyük borsalarından biri olan Binance şirketine ait. Sürekli olarak yakımlar ile desteklenen ve hali hazırda büyük bir kitlenin içine doğmuş olan BNB bu yüzden oldukça şanslı. Bu yüzden 10.000 doların ne zaman gerçekleşeceği bilinmese de yatırımcılar ona gerçekten güveniyorlar.

Coinbase Yanlış 2FA Bildirimi Yüzünden Kullanıcılarına 100 Dolar Dağıttı!

Hakkında Emre Baldan

Henüz genç yaşlarda olan Emre Baldan 2000 doğumlu ve Manisa'da yaşamakta. Öğrenim hayatına Manisa Celal Bayar Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı bölümünde devam ediyor. Uzun bir süredir kripto paralarla ilgilenen Emre, Habercoin.net adresinde editörlük görevini yürütmekte.

Farklı Makaleler

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

Cardano (ADA) Bugün Sert Yükselerek Yatırımcısının Yüzünü Güldürdü

En büyük 6. kripto para birimi konumunda olan Cardano (ADA) bugün sert bir şekilde yükseldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.